FOTOT/ Fansat kritikojnë Angelina Jolie për veshjen

Angelina Jolie ka marrë një lumë kritikash nga fansat e saj sepse nuk kishte veshur veshjen e përshtatshme.

Aktorja e njohur amerikane u takua me liderin Kishës Anglikane në Londër Justin Welby, por fotografitë vunë në pah një detaj, i cili nuk u pëlqeu shumë njerëzve.

Angelina nuk mbante sutjena në këtë takim dhe pavarësisht se bluza ishte normale, ajo kishte marrë një formë origjinale për shkak të thithkave.

Angelina është e dërguar speciale për UNCHR-në për njerëzit ën nevojë dhe ka punuar më parë me liderin anglikan në projekte bamirësie.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie.jpg","attachment_id":"650650"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie-1.jpg","attachment_id":"650647"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie-2.jpg","attachment_id":"650648"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/jolie-3.jpg","attachment_id":"650649"}]

1 komente në “FOTOT/ Fansat kritikojnë Angelina Jolie për veshjen”

  1. vari caret says:

    Angelina nuk ka me gjoks ka kohe qe e ka hequr zeruar, eshte vetem e mbushur me silikon, pra ate e qe e ka mangut kerkon ta ekspozoje si origjinal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *