FOTOT/ Fatmir Xhafaj “sqarohet” me LSI-në, Balla e Ahmetaj si “James Bond”

Në seancën e djeshme, Kuvendi ka votuar shkarkimin e kryetares së Autoritetit të Mbikeqyrjes Financiare, Enkelejda Shehi.

Pas daljes nga Kuvendi, deputetët janë dukur mjaft të qetë dhe të qeshur.

Me përjashtim të Fatmir Xhafajt, që duket ka pasur diçka për të sqaruar me Petrit Vasilin e Spartak Brahon e LSI-së.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/balla-ahmetaj-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/balla-ahmetaj.jpg","attachment_id":"650282"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/balla-ahmetaj-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/balla-ahmetaj-1.jpg","attachment_id":"650283"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/xhafaj-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/xhafaj-1-1.jpg","attachment_id":"650285"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/xhafaj-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/xhafaj-1-1.jpg","attachment_id":"650285"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tom-doshi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tom-doshi.jpg","attachment_id":"650287"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/mesila-doda-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/mesila-doda-1.jpg","attachment_id":"650286"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/mimi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/mimi.jpg","attachment_id":"648240"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-1-1.jpg","attachment_id":"650290"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-3.jpg","attachment_id":"650289"}]

2 komente në “FOTOT/ Fatmir Xhafaj “sqarohet” me LSI-në, Balla e Ahmetaj si “James Bond””

  1. toni says:

    ska bure me te keq se ahmataj nje fis bastardesh

  2. peco says:

    Gjynah, te vjen keq kur i shikon keshtu te lodhur e te drobitur nga pagjumesia dhe puna ne sherbim te popullit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *