FOTOT/ Flokët e kësaj vajze nuk kanë të mbaruar

Kjo vajzë është një fanse e personazhit të përrallës së flokëgjatës Rapunzel e prandaj nuk i ka prerë asnjëherë flokët në 20 vitet e fundit.

Rezultati? Ato janë të gjata 228 centimetra, i duhet një orë për ti krehur dhe një ditë për t’i tharë.

Rusja Aliia Nasyrova thotë se flokët e saj peshojnë dy kilogramë dhe se ajo do të vazhdojë që t’i zgjasë ato.

Edhe bashkëshorti i saj, Ivan Balaba është mësuar më masën e madhe të flokëve dhe thotë madje se ai kujdeset që për to të ketë vend në krevat.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket.jpg","attachment_id":"650447"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-10.jpg","attachment_id":"650446"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-9.jpg","attachment_id":"650445"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-8.jpg","attachment_id":"650444"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-7.jpg","attachment_id":"650443"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-6.jpg","attachment_id":"650441"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-4.jpg","attachment_id":"650440"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-3.jpg","attachment_id":"650439"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-2.jpg","attachment_id":"650438"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/floket-1.jpg","attachment_id":"650437"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *