FOTOT/ Kur deputetja seksi e PD-së, flet për dëshirat erotike të Ramës krah Doktorit….

Dje në çadrën e PD-së, kanë folur edhe për ëndrrat erotike dhe dëshirat seksuale të Edi Ramës.

Kush mund ta bënte më mirë këtë gjë, se sa deputetja seksi e PD-së, Arbjola Halimi.

Aq ditë sa kanë në çadër, iu kanë shteruar bisedat dhe tashmë flasin për seks.

Dhe duket se fjalimi i deputetes seksi ka entuziasmuar të pranishmit në çadër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/arbjola-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/arbjola.jpg","attachment_id":"650270"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/arbjola-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/arbjola-1.jpg","attachment_id":"650271"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/cadra-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/cadra-2.jpg","attachment_id":"650274"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/cadra-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/cadra-1-1.jpg","attachment_id":"650275"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/foto-1-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/foto-1-4.jpg","attachment_id":"650276"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/foto-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/foto-18.jpg","attachment_id":"650277"}]

7 komente në “FOTOT/ Kur deputetja seksi e PD-së, flet për dëshirat erotike të Ramës krah Doktorit….”

 1. Tani says:

  Çfare informacioni ashtu siç eshte gazeta ..kot fare

  1. may says:

   mendo cfare deputet kemi, bejne ligjet keta si puna e kesaj deputeteje , mjere Shqiperia ne cfare duarsh ka rene ?

   1. arbereshi says:

    SHSHSHSHSHSHET po flet Drande Befana Halimi

 2. Ivan i madh says:

  Po per pse kane vajtur aty per proteste apo leksione seksi qe me sa duket i i tregon ketyre se problemet e vendit. Me sa kujtohet rezik ne oret e vona shekojne filma erotike e mos kalojne ne orgji. Opozitar me problem e ka me allatet e Rames se ceshtje qe e shqetesojne popullin.

 3. arian says:

  Po, Rama eshte homo, eshte fakt. Cte keqe ka ?! A nuk ka te drejte kryeministri ta perdore bythen si te doje?! Qofte edhe me nje serb?!
  Turp tu vije atyre te PD qe hyne ne ceshtje kaq intime, turp.

  1. robert says:

   Do me vinte cudi qe bythen mos e perdore Edi Rama kur ate e perdor edhe edhe mami tend ….

 4. Partia e katnareve says:

  Shurrat e PD.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *