Juventus-Barcelona, sulmi më i mirë përballë mbrojtjes më të fortë

Juventus dhe Barcelona kanë një bilanc fantastik para duelit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Barcelona ka sulmin më të mirë me 26 gola të shënuar, kurse Juventusi ka mbrojtjen më të mirë me vetëm 2 gola të pësuar.

Të dyja ekipet do të përballen me njëra tjetrën në fazën e çerekfinaleve, sfidë e cila pritet që të jetë spektakolare.

Kjo pasi që të dyja ekipet kanë si synim që të kualifikohen për në fazën e gjysmëfinaleve.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *