Kreshnik Spahiu, aleati i Bashës thirrje gjuetarëve: Merrni çiftet dhe ejani në çadër te Kryeministria. Meta të ikë nga Rama…

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu i bëri thirrje sot Ilir Metës që të dalë nga koalicioni me PS­-në dhe të mos bëhet palë me krimin.

Spahiu, ndryshe nga Basha, i thuri disa elozhe Metës. Ai tha se Meta nuk është si Rama, dhe ka moral më shumë se ka qenë kryetar Kuvendi dhe nuk është korruptuar.

“Meta nuk do të lejojë që të bëhen zgjedhje pa opozitën. Ai do të divorcohet nga Rama dhe do të prishë zgjedhjet”, tha Spahiu.

Kreshnik Spahiu, sot ne “Zone e Lire” te Arian Çanit u beri thirrje disa gjuetarve qe protestojne kunder moratoriumit te gjuetise, qe te marrin çiftet dhe t’i bashkohen çadres. Thirrja e tij hasi ne kundershti te Çanit.

 

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Kreshnik Spahiu, aleati i Bashës thirrje gjuetarëve: Merrni çiftet dhe ejani në çadër te Kryeministria. Meta të ikë nga Rama…”

 1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


  Me ja ndrrue emnin
  Siç ka ndrru surratin
  I shkon bajagi
  “Zi adhe ma Zi”
  .

 2. Shkerdheni i Saliut says:

  (c)Ar-ian nje arke me kastraveca e morem vesh qe ishte dhurate per ty si krro e by*** *irit qe je, dy te tjerave qe nuk u doli i “zoti” jepja Sorres (korbit) Faqeziut, ku disa ti mbaje per vete te tjerat ti dergoje tek “Cadra e KrimiT” e dime qe nuk do te ngopen se jane pak por le ti bejne me qarkullim shume heresh, duke filluar nga Saliu, shalengjituri Lulush e me rradhe.
  Gjithnje ne ne “Zone e *ire” sjell te ftuar vetem toca dhe idiote, ashtu sic eshte vete (c)Ar-iani, gjahteare kastraveca, qe quan bio nje prodhim kur keputet i fresket, vilet i, se po te rrije nje dite me shume nga keputja nuk eshte bio por prodhim me OMGj Objekte te Modifikuara Gjenologjikisht), bir Semani nenes ke te qaj (qi) me pare.
  Gjtahtaret qe “ftoji” haptas ne nje emision LIVE ne TV Klan te shkonin se bashku me cifte, se zagaret jane brenda ne “Cadren e Krimit te fillojne gjuetine direkt me kafshet e egra Sali-Lulushin, Faqeziun dhe pushta te tjere qe nderrohen me turne dhe me pagese dhe trumpetohen me te madhe qe jane “il popolo”

 3. Alban Dega says:

  HAJDE CETNIK SPAHIU HAJDE!

  Hajdut me cizme, mashtrues, kodosh, rrugac… shkerdhate i paburre, legen.
  U ktheve ne vathen e Sali Karaxhicit!
  Ti as shantazh nuk di te besh!

 4. gjjn says:

  O idiot , nuk ka gje te gjalle ne Shqiperi, omidiot…as harabela

 5. Demokrati i vertete says:

  O Kreshnik i Bashes, ke dale bojet prej disa vitesh. Thame se po lindte nje klase e re politikanesh me te rinj, siç ishe ti, Veliaj, Bogdani etj. por iken vitet dhe duke mos i rezistuar dot joshjes me para dhe pasuri shkove per dhjame te qenit.Te levizesh nga istikami sa tek njeri tek tjetri, nga pikpamja luftarake eshte nje lloj mbrojtjeje por dhe strategji per te zgjedhur vendin e luftimit, por nga pikpalja demokratike keto levizje tregojne se nuk ka gjetje te sigurte te pozicionit lutarak. dmth eshte jashte çdo ideali, bindjeje dhe kthehet thjeshte ne nje lloj bashibozuku, mercenari, i shitur dhe i joshur. Pa asnje karakter politik apo partiak. Ndersa qeleshja jote , duket si qeleshe tradicionale e shqiptarit, por koka ne te cilen eshte vendosur duke si e Millosheviçit, apo e Zerves. Pse ti themi keto? Qe te korigjohesh, te behesh serioz dhe te kapesh nje rryme politike qe te jete e hajrit per shqiptaret dhe per Shqiperine. Pra mos e merr per fyerje komentin, se nuk eshte me qellim per keq, por per ti thirur aresyes, llogjikes.
  sigurisht jo vetem ti, por te gjithe politikanet , dhe ne veçanti nje pjese e pdistave.
  Demokrati i verette

 6. arti says:

  Eshte mire qe te vijne dhe ta mbushin koken juve kriminilave qe jeni ne çader tju a mbushin keken me saçma maskarenje.

 7. Tirana says:

  Ka legen te medhenje ,po ka dhe legen te vegjel. Bleresi shikon legenat dhe thote : ” Ja ketu paska legena” Ne kapicën e legenave ka legena të mëdhenjë dhe legena te vegjel. Si do qe te jene LEGENA e kane emrin.

 8. kaqi i zi says:

  shifi kta serbet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *