Tragjedia: Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës

Bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova, aktori Besnik Kaso, ka ndërruar jetë.

Ai është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Besnik Kasa është një aktor i njohur i ish-Estradës së shtetit.

Roli i tij më njohur ka qenë në filmin “Streha e re”, por gjatë karrierës së tij të gjatë, ai numëron edhe shumë role të tjera.

Irma dhe Besniku kanë rreth 30 vite të martuar dhe janë prindër të një djali, tashmë të rritur.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Tragjedia: Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës”

  1. Ilir says:

    Ngushellime Irma ! Nje humbje e madhe per Ty, por me karakterin e forte qe ke, shpreh bindjen qe do ta percjellesh me force, dinjitet dhe permbajtje !
    Natyra eshte e pameshirshme, Irma sa me jete gjate vet dhe Djali i Juaj i shtrenjte !

  2. albpetrol+endriPyka says:

    Ngushellime Irmes t”i rroje djali

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *