FOTO LAJM/ Dhuratë nga Kamza për presidentin Donald Trump

Kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu dhe lideri i opozitës Lulzim Basha, pas prerjes së shiritit për inagurimin e bulevardit  “Donald Trump”, kanë pozuar pranë njëri-tjetrit.

Ata mbajnë në duar një dhuratë për presidentin amerikan që është certifikata e cila tregon se kreu i Shtëpisë së Bardhë është tashmë qytetar nderi në Kamëz.

Edhe pse ky nderim presidentit Trump i është bërë para disa kohësh, Mziu duket se ka zgjedhur mos t’ja japë por ta mbajë vetë kornizën.

Ende nuk dihet nësë presidenti amerikan ka mësuar që është nderuar lart nga Bashkia Kamëz.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...