FOTO LAJM/ Dhuratë nga Kamza për presidentin Donald Trump

Kryetari i Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu dhe lideri i opozitës Lulzim Basha, pas prerjes së shiritit për inagurimin e bulevardit  “Donald Trump”, kanë pozuar pranë njëri-tjetrit.

Ata mbajnë në duar një dhuratë për presidentin amerikan që është certifikata e cila tregon se kreu i Shtëpisë së Bardhë është tashmë qytetar nderi në Kamëz.

Edhe pse ky nderim presidentit Trump i është bërë para disa kohësh, Mziu duket se ka zgjedhur mos t’ja japë por ta mbajë vetë kornizën.

Ende nuk dihet nësë presidenti amerikan ka mësuar që është nderuar lart nga Bashkia Kamëz.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “FOTO LAJM/ Dhuratë nga Kamza për presidentin Donald Trump”

 1. Dritani USA says:

  Ky Lyli kujton se duke u servilosur deri ne peshtirosje do vije ne pushtet,nuk te bije Trumpi ne pushtet o vic i palepire (edhe ne se do donte),po shqiptaret.Lyli jo vetem qe ka bere shume te keqija,por eshte bere dhe me i neveritshem se Mzati i Kamzes,na nxore bojen me nderkombetaret o Lul Kerrici.

 2. TURP!!!!!!! says:

  Servilizem qesharak dhe i peshtire nga ca palaco.

 3. Aleko says:

  Turperohesh nga keta pushta qe neser mund ti kemi kryeministra,, phu fare e keqe!..

 4. L leshi says:

  Kam pare budallenje me shumice por me budalla se ky Mziu nuk me kane zene syte, xhanem ne partine e dylbereve ata kane ngelur dhe ss te kete bathore ne Shqiperi ata do jetojne….

  1. kleptofagos says:

   Nuk jane budallej ata, jemi ne qe i zgjedhim…

 5. EKZEKUTUSI says:

  kesaj i Thone “Lule Basha ” eshte gati te lepij c´do lloje Bythe..vetem dhe vetem te Ruaj Lekuren…po de e mos…Nuk hahen Kollaj 220-te miljon Euro..

 6. al paci says:

  po mire meziu e dim se ca eshte po basha ku e con mendja dhe behet qesharak mbase mendjes se meziut.

 7. Dajti USA says:

  Ua cfare mut rasati paska qene ky Lyli,une kam mbi 20 vjete qe jetoj ne USA dhe e di mire qe gjerat nuk funksionojne keshtu,kemi patur raste qe shqiptare si ky Lyli per te perfituar favore nga shefat jane servilosur deri ne peshtirje,por jane neveritur prej tyre.Po pse o koqe, do e mallngjeni Trumpin me ate sheshin ne Kamez,dhe ai do ja u shperblej duke ju prure ne pushtet,mor po cfare hajvanesh jeni ju?!

 8. Ollga Toronto says:

  Sikur asgje te mos kishte bere Edi Rama,vetem fakti qe i ka dhene dinjitet Shqiperise dhe shqiptareve ne raport me fqinjet dhe me gjere,meriton respektin me te madhe.Na ishte neveritur Saliu me ate servilizmin e tij te kerrusur,kurse tani na cfaqet kelyshi i tij dhe me i neveritshem,prandaj eshte urgjente te cduket nga faqja e dheut kjo lloj specie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *