FOTOT/ Armina “përshëndet” çadrën e PD-së, me këto foto seksi nga Meksika…

Ndërkohë që PD po bën fiks një muaj që proteston para Kryeministrisë, djali i Sali Berishës, Shkëlzeni, shijon jetën luksoze nëpër botë.

Kuptohet, bashkë me të dashurën e vet, Armina Mevlani.

Kjo e fundit ka postuar një set seksi fotosh, nga pushimet në Meksikë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-14.jpg","attachment_id":"651160"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-15.jpg","attachment_id":"651162"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-12.jpg","attachment_id":"651158"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-16.jpg","attachment_id":"651163"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-1.jpg","attachment_id":"651151"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-11.jpg","attachment_id":"651157"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-17.jpg","attachment_id":"651165"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-13.jpg","attachment_id":"651159"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-10.jpg","attachment_id":"651156"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-1-1.jpg","attachment_id":"651153"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-2.jpg","attachment_id":"651167"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-4.jpg","attachment_id":"651169"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-5.jpg","attachment_id":"651170"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-6.jpg","attachment_id":"651173"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-7.jpg","attachment_id":"651174"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-8.jpg","attachment_id":"651175"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/armina-9.jpg","attachment_id":"651176"}]

23 komente në “FOTOT/ Armina “përshëndet” çadrën e PD-së, me këto foto seksi nga Meksika…”

 1. Tomorri says:

  I zente gjaku i femijeve te GERDECIT

  1. xheJ eN Bi says:

   Mesa duket Armina e ka vene poshte Shkelzenin.Te gjitha fotografite ja ka bere ai.
   Te dy bashke nuk dalin.
   Prandaj them se e ka vene poshte ,se po te donte te dilnin bashke ,aparati,ose celulari kane vetshkrepje
   dhe do kishin bere ndonje fotografi bashke.

 2. Alidemsi prej Shkoze says:

  O Sal Berisha te humte vorri se mke fut nsherr me nusen e cunit se mthote shife shife nuset e tjera bojne qejf ,e una rri tu mledh hislla me bo i berek per shpi,e tina i jep voten “Atij”.

  1. Botipekoti says:

   Hahaha.me lot.qenke Burre mendjehapur.

  2. Gima says:

   jo se voten nuk ja dham kti horri shkelzen.

 3. Adrenalin says:

  Ta gëzosh Baftjar.

 4. Zgalem says:

  Nje borgjezi kriminale e ngritur mbi mashtrimin , krimin , vjedhjen dhe dhunen shteterore . Lloi I vecante borgjezise boterore . Meriton te studjohet , te izolohet dhe te eliminohet , sepse krijon perfytyrim te gabuar te kapitalizmit . Zgalem

  1. kurveria says:

   Shqiperia anoi nga kahu i oligarkive negative dhe si rrjedhoje keto lloj elitash do prodhoje. Duhet te mesoheni me kurva dhe kurvare te tille sepse ate mentalitet keni dhe keta njerez zgjidhni per t’ju qeverisur. Ata qe jane ndryshe largohen nga ai vend, aty ngelen vetem kurveroret dhe karakuveroret. Shume shpesh shqiptaret ankohen per qeversijen e tyre, por eshte e kote sepse nese ata do i mendonin gjerat ndryshe nuk do lejonin kurresesi qe te tille prototipa t’i qeverisin. Pra jane ankesa hipokrite qe burojne nga pamundesia per te qene bashkepjestare ne kurverine qeverisese, jo ankesa te mireqena nga njerez qe duan ndryshim thelbesor. Ndryshimi thelbesor nuk vjen dot nga njerez qe kane perbrendesuar morale kurverore ne sistemet e tyre mendore. Duhet nje c’kurverim individual perpara se te c’kurverosh sistemin.

 5. evelina says:

  I duhen pushimet armines, se mban ‘zogun’ me te mira…zogu ja fali kete jete lluksi oh po, bashke me hajdarin e sali kancermadhit!

  1. Viola says:

   Hahahaaaa kushedi ça erë shëllire vjen ti Evelina që shkruan keshtu për një femër.

 6. Spartaku says:

  Po Sali Berishmuti ku eshte qe nuk flete.I biri,me leket e vjedhura bene qejf neper bote,kurse neve te varferit mezi gjejme kafshaten e gojej. I do votat o zoti Berisha i do?.Ku do i gjesh,ne p…n e Sheqeres apo te Lirise? Bastard.

 7. Endri says:

  Ehhhh BIBAT E TIVA IÇOS…. GJEJ NJE DASHNIRVREZERV ANDEJ SE ZENUNINT NUK I DIHET.
  Po do me beç kakardhi do me bëç por kur te perfundoj dashnori yt zenuni ne burg çdo beç? Jo per gje por edhe Sala ste mban se edhe ai ne burg do jete.
  PRANDAJ PO THEM GJEJ NJE ANDEJ E MOS BRIDH KOT SE KUR MESOHESH KSHU, KALO KOLLAJ NE DEPRESION.

 8. Mariusi says:

  Ka punuar vjerri Saliu për këto ditë të bukura

 9. DALTON says:

  Kjo nusja e Shkelzen-Berishes e paska nxjerre pjeshken sheshit, se e di e shkreta ,qe I vjehrri Sali-Berisha I ka shume qef ,por Saliu I ka qef me push ,kurse kjo e paska hekur pushin ,te fala Sali nga Meksika.RRi aty ne cader se une me Zenin jena tu ba qef o qef o qerrata.

 10. Syrgjynosur says:

  I takon djalit te Berishes dhe dashnores se vet te bejne qef ne Meksike. Ne fund te fundit me “dollaret e fituar me djerse”, me “dollaret e fituara ne baze te punes intelektuale te Zenit” kane shkuar. Prandaj qytetaret nuk duhet te kene inat per djalin e Sali Berishes. Zeni eshte nje “profesionist i perkryer”,nje “manager i afte” qe fiton aq shume me punen e tij sa qe asnje nuk duhet ta kete zili.
  Me vjen cudi me kete budallacken e tij si nuk i ka folur Zeni qe te mos ekspozoje shume pasurine sepse ne te vertete HAJDUTET qe vjedhin parate i fshehin dhe nuk i tregojne….
  Nje dicka tjeter me ben pershtypje qe ne fotot e bera ne Meksike zonja e Zenit nga menyra se si eshte trukuar,liftuar dhe veshur i ngjan me teper nje prostitute qe i shikon neper rruget e Evropes. Cudi Zeni si nuk i ka thene qe duhet te prezantohet si e fejuara/dashnorja e nje “intelektuali” si puna e Zenit dhe jo si dashnorja e nje gangesteri. Megjithate jemi ne demokraci , gjithcka ben vaki

 11. Liu says:

  Plasi syte plasi syte o sali zgjebja ,as pjerdh fare armina rruspija edhe pse e di qe ty Po te nxjer bojen ,nuk te vajti mundi dem,vertet vodhe Po di per ca Po I shpenzon miliardat dmth djersen dhe gjakun tone Helm ju befshin o zooooooot

 12. LONDON says:

  VDEKSHIN ISHALLA TE DY ATJE BASHK ME SALI BERISHEN NE MEKSIK …HAJDUTET TE NDYR

 13. Populli i Haleve says:

  Historia e popullit katundar albanez. Histori me çeçena vicidoli, shkerdhensa hajduter baruti dhe kurvicash bubrruese.

 14. luli nga Kosova says:

  Qejfin po e bene me gjakun e Gerdecit dhe te 21 Janarit. Llapen mos e nxjerre, lenja Shkjelzenit ta perdor llapen, Gopin mos ja trego gjithe botes por vetem Shkelzenit apo ka ar5dhur koha e shkelzenit qe te nderroi ty me nje tjeter. Afer eshte kjo pune. Mos ki merak se zoti do ti shikoje se kush bene qejfe me gjakun e njerzeve te vrare.

 15. akil says:

  cvishu moj cvishu ckane me shume keto vipat nga ty
  behu nje si ato 😉 tip kurve me pak fjale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *