FOTOT/ Britanikja Rhian Sugden përshëndet fansat nga vaska

Kjo modele britanike seksi i ka lumturuar së tepërmi ndjekësit e saj në Instagram, duke publikuar një foto ndërsa ajo është duke u larë në vaskë.

Rhian Sugden tregon se është më e bukur se kurrë në selfien toples, ndërkohë që fansat e saj patën mundësinë që të kënaqen me hiret e saj.

Ajo dallohet për të kuqin e errët që ka lyer buzët dhe mban një vëth me diamant në hundë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/britanikja-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/britanikja.jpg","attachment_id":"651291"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-1.png","attachment_id":"651292"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-2.jpg","attachment_id":"651293"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-3.jpg","attachment_id":"651295"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Rhian-Sugden-4.png","attachment_id":"651297"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/britanikja-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/britanikja-1.jpg","attachment_id":"651290"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *