FOTOT/ Fatos Nanos nuk i mbarojnë kurrë paratë: Shfaqet në Tiranë me dy super makina dhe… targën 007

Fatos Nanos duket se nuk i mbarojnë kurrë paratë.

Ai është shfaqur në Tiranë me dy makina super luksoze.

Një makinë e mban vetë, ndrësa tjetrën e shoqja, Xhoana.

Kjo e fundit lëviz me një fuoristradë “Maserati” dhe me shofer.

Ndërsa Fatos Nano lëviz me një makinë po kaq luksoze, tip veturë, të markës “Maserati”.

Makina këto, që zakonisht përdoren nga pasanikët nëpër botë.

Nano nuk e ka fshehur asnjëherë pasionin e tij për makina dhe dëshirën për t’i nisur vetë edhe kur ka qenë kryeministër.

Dhe si gjithmonë, targa e tij e preferuar është 007, të cilën e ka në të dyja makinat e familjes.

Kësaj here ai është fotografuar me të shoqen dhe dy makinat e tyre, në zonën e ish- Bllokut.

Fatos Nano është shkëputur prej vitesh nga politika, por ai bën një jetë luksoze mes Vjenës dhe Tiranës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3-1.jpg","attachment_id":"651083"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-1-1.jpg","attachment_id":"651081"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3.jpg","attachment_id":"651080"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-2-1.jpg","attachment_id":"651082"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-3.jpg","attachment_id":584649},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-1-1.jpg","attachment_id":584647},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-2.jpg","attachment_id":584648}]

28 komente në “FOTOT/ Fatos Nanos nuk i mbarojnë kurrë paratë: Shfaqet në Tiranë me dy super makina dhe… targën 007”

 1. Edkari says:

  Nuk i mbarojne se jane paret qe ka shitur PS-ne ke Edi Rama.

  1. presidenti i zi says:

   JO ! Nuk e gjete do ta kuptosh mbas pak ditesh kush

   ja ka dhene parate .

   per ke do te beje HAM HAM HAM HAM HAM ………….

  2. Didi says:

   Sakt. Mos fol mo asnji llaf

  3. Tosi nje % te mire miljonash i merr nga miqte e vjeter…. dmth Hasont e plazhit… ku shumica e Qytetareve kuptohet me c’fare merren… me tokat ne bregdet ku pronat e Shtetit te marra me qera qysh
   ne periudhen si Kryeminister te Tosit,kuptojeni me c’fare merren… shume e lehte.

 2. tropojani c100 says:

  ky eshte i zgjuar punoj…u mor me politike tani …nuk ndjehet fare i qete bravo

 3. shqiperi e mjere says:

  DO TI VIJ SHUME SHPEJT RRADHA EDHE KETIJ SUM SHKERDHYMIT QE PO TALL TRAPIN E BEN QEJF ME PARATE E SHQIPTAREVE TE VARFERUAR SI MOS O ZOT. NUK KA KU SHKON NDAJ LE TBOJ QEJF SE OSH NE FUNDIN E VET. E GNJEN MENIA SE MUND TSHPETOJ SE E KA BO NJIHER BURGUN.

 4. Shikoje o popull qorr qe me parat e vjedhura nga xhepat e tu,djersen e gjakun tend kapardisen e te shesin pordhe.Po Sala me dy kelyshat Zenie Luli e floriri i Skraparit qe kane vjedhur dyfishin e tij akoma do i mbash ne kuurriz.

 5. Demi says:

  Sigurisht ha parate e popullit.

 6. Plaku Xhuxhumaku says:

  Tamam keshtu ka per ta bere edhe Edvin Kristq Rama, kur te mos jete me Kryepalla e vendit.

 7. tomsojeri says:

  Popull i dhjer
  bisht qeni perher

 8. Soj says:

  Gjaku i ketij populli ju vraft, plera antishqiptare, dhe ne qe ju durojme juve paskemi qene popull budall dhe i forte.

 9. Xha Selimi says:

  Po Filipi ka filluar bodyguard i Tosit ?

 10. hekti says:

  Kete monstren donin te benin president shqipot?!
  Ky hajdut, fodull, bosh si njeri…adolishent ne feste dhe fjale…

 11. genci.d says:

  Perse i jepni vlere nje njeriu te pavlere , nje funderrine te sistemit te vjeter dhe nje personi qe kishte mundesine te bente shume per Shqiperine por u katandis si nje dordolec qe bredh rrugeve ..Mire ja beri Rama qe i futi shkopin ketij kopili te Enveri por kur do ja futi edhe atij kopilit tjeter , Berishes qe populli te fleje e te ngrihet i qete e te mos degjoje me per keta funderrina….Por edhe nje gje do te thuaja per ju o sahanlepires , gazetare te kotit e te eres qe bridhni pas tyre dhe na i reklamoni…Mire keta nuk kane turp , ju a keni cipe?Fshijini nga faqet e shtypit , lerini ne felliqesine e tyre , mos u jepini rendesi ..Mos u beni bashkpuntore e bashkfajtore me ta se do keni te njejtin fund..

 12. Edhe nje dopio usta says:

  Sido qe te jete po “bisht qeni” do te ngelet, burgaxhi ka qene.

 13. Dani says:

  Jane lek te fituara me korrupsion.
  Presidentet amerikane bejne nje jete shume te thjeshte kur largohen nga pushteti.Kjo tregon nivelin e larte moral te tyre.
  Tek ne kapardisen hajdutet e pushtetit me leket tona

  1. sali Kapslleku says:

   Jane florinjte e thesarit qe i ka ndare me meten dhe i kane investuar me ministrin e metes…me diplome juridiku te dhuruar per ditelindje.

 14. Brahoo says:

  A i votuat,a vazhdoni akoma te votoni sigurimsat ! Tani mos u habinti qe prishin leket e sigurimit.

  Votojini prap. Edhe kujdes,vazhdoni akoma mos hapni dosjet e sigurimit,se e verteta nuk na duhet.

 15. ts says:

  kta felliqesira njeri me mut nga tjetri ,jo vetem vjedhin por paturpesisht demonstrojn lluksin vet, grat e tyre, femijt me dashnoret e tyre dhe niper e mbesa ! Jan nje klan hajdutesh ne mbrojtje te njeri tjetrit mashtrus e premtus qe mos te leshojn pushtetin e tja percjellin njeri tjetrit !
  Popull i percar,dallkauk ,vrases i pabes , i mjer dhe i dhjer ! Ka mbi kok qeleshen qe i shkon ,,,,,,,,,,,,,,

 16. perkthyesi says:

  Njeri nga politikanet me te peshtire dhe fodulle qe ka njohur ky vend! I papergjegjshem ne kulm, delenxhi dhe kopuk i klasit te larte, bixhozci dhe lajkatar femrash i ndyre! Mund te jete nja nga plehrat qe ka nxjerre Kutia e Pandores! C’te thuash tjeter?

 17. Plaku Xhuxhumaku says:

  Del qe nuk e paskan futur ne burg kot kete palluqen. A ju kujtohet kur premtoi qe do te kthente paret e piramidave? Duket nje cope te madhe nga ato e mori per vehte. Rrofte Partia Socialiste me ne krye burrin e mire Fatos Thanas Nano.

 18. bobi says:

  keto jan leket e bakshishit qe i dha bankersi per firmen qe hodhi, dhe per koncesjonin e rinasit. fjalet e liga thone qe bankers pagoj 30 miljon dollar ne parajsa fiskale per ta ber kontraten sic donte vete, dhe ne funde nga 30 miljon qe i dha ketije hajduti per 10 vjet e kishte ne kontrate qe te mos paguante asnje takse qe llogarite dalin 70 miljon ne vite. pra shqiptaret nga firma e nanos humben vetem me naften 700 miljon dollare. kjo ndodhi dhe tani afati qe u shty koncesjonit te rinasit per 2 vjet e gjysem se gjoja do hapet aroporti i kuksit(ku ai aeroporte ne ate pozicjon gjografik ku eshte nuk ka asnje shance qe te punoje se nuk ka ca te trasportoje se njerez ne kukes dhe tropoj nuk ka me) me kete nuk merret njeri ku ahmetaj me ramen bashke nuk ma mere mendja se duan ti falin gjermaneve apo kinezeve 45 miljon euro se kaq llogaritet shuma qe do marin koncesjoni per 2 vjet e gjysem, keshtu qe rama e ka keputur nga nje 10 miljon euro nga keto firma fantazema. pse nuk flet asnje socjaliste apo demokrat per nanon ne parlamente te thon si jeton ky njiri keto 15 vite pa pune pa pensjon pa biznese dhe ben jete sheiku ku ne londer ku ne vien dhe ku ne kazinot e monte karlos

 19. PLURALIZMI POLITIK NË SHQIPËRI says:

  FATOS NANO = “SOCIALIST” ne thonjeza,
  PRODUKTI (007) i PPSH.
  SALI BERISHA = “DEMOKRAT” ne thonjeza,
  PRODUKTI (008) i PPSH.

 20. ali vlora says:

  Jane parat e popullit te leshit qe me gomar popull baskke me mua nuk kaPopull me nivel te ulet afersisht primitiv.tung

 21. arben says:

  Fatos Nano pasi tradhetoj PS dhe shpresen e shumices absolute te popullit shqiptar per ndryshime ne politiken shqiptare ne favor te nje demokracie te vertete qe per fat te keq nuk u realizua nga PD u shit koke e kembe tek armiku I tij Berisha dhe tek mafia politike e ekonomike qe ne ato vite kishte filluar te hidhte rrenjet e saj dhe qe ne kohen e Fatosit lulezoj akoma me shume.Midis dy rrugeve qe kishte perpara asaj te luftes pa kompromis e me ndershmeri per zhvillimin e demokracise se re shaiptare dhe asaj te anarkise e mbushjes se xhepave Fatosi zgjodhi te dyten.Braktisi cdo parim te forces se tij politike duke tradhetuar ate e simpatizantet e saj dhe u leshua pa skrupull e moral te xhvatjes e korrupsionit..U tregua I zgjuar dhe mafioz I vertete I pa moralshem qe ne momentin kur erdhi koha te jepte llogari per gjithcka kishte bere e la PS ne balte dhe u largua per te shijuar I qete frutet e aktivitetit te tij mafioz.Ka ardhur koha qe edhe me kete njeri te meret drejtesia e vertete e populli te mesoje se per sa aspra u shit nga ky kopuk.

 22. Njengapopulli says:

  Te zencin ty dhe gjithe familjen tende hakat e ketij populli e plehre, je vafte shpirti ne ferr. Por me pare mos gjec derman ne kete jete, o krimb i dheut or qen hajdut o Toci, Ti dhe ai plehra tjeter,Sali legeni i bet gropen ketij populli…

 23. Poku says:

  Per sa kohe ekzistojne bangat ne shqiperi e kudo tjeter leket e ketyre nuk shterojne kurre po te beni nje hetim e te dalin emrat e vertete te aksionereve te ketyre bankave patjeter qe do dalin peshq te medhenje qe i kane rrenjet ne vjene apo ndonje kryeqytet tjeter neper bote .qe nga politikanet europiane e deri tek politikanet shqipetar.prandaj leket e shqipetareve i kane vjelur dhe vazhdojne ti vjelin me forma nga me te ndryshme si te ligjshme asshtu dhe te paligjshme.prandaj nuke eshte” faji” i tyre qe bejne kete jete por eshte fatkeqesia e ketij populli qe vazhdon te merret me hajdute e kriminele qe per pushtet vrasin bijte e tije.kerkoheni njehere gabimin te vetja juaj e pastaj shikoni te tjeret.ku eshte pare e degjuar te shetisin te lire keta qeveritare qe kane bere ligjet ne interes te tyre dhe tani kerkojne me cdo kusht te pengojne vetegjykimin qe do i bej populli.prandaj mos beni zgjedhje per partite po referendum popullor per ti cuar ne banken e te akuzuareve.vetem keshtu mund te vihet drejtesi .ne qofte se duan me te vertete qe keta njeres te japin llogari ne popull dhe jo ne gjykata mos u mbani ison neper cadra e istitucione po votoni ligje ne interes te popullit.referendum popullor per vetingun eshte zgjidhja me e mire per te gjithe dhe kush pengon kete te dalin te jashte ligjshem ose te padeshirushem per shoqerine tone.

Lini një Përgjigje te arben Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *