FOTOT/ Fatos Nanos nuk i mbarojnë kurrë paratë: Shfaqet në Tiranë me dy super makina dhe… targën 007

Fatos Nanos duket se nuk i mbarojnë kurrë paratë.

Ai është shfaqur në Tiranë me dy makina super luksoze.

Një makinë e mban vetë, ndrësa tjetrën e shoqja, Xhoana.

Kjo e fundit lëviz me një fuoristradë “Maserati” dhe me shofer.

Ndërsa Fatos Nano lëviz me një makinë po kaq luksoze, tip veturë, të markës “Maserati”.

Makina këto, që zakonisht përdoren nga pasanikët nëpër botë.

Nano nuk e ka fshehur asnjëherë pasionin e tij për makina dhe dëshirën për t’i nisur vetë edhe kur ka qenë kryeministër.

Dhe si gjithmonë, targa e tij e preferuar është 007, të cilën e ka në të dyja makinat e familjes.

Kësaj here ai është fotografuar me të shoqen dhe dy makinat e tyre, në zonën e ish- Bllokut.

Fatos Nano është shkëputur prej vitesh nga politika, por ai bën një jetë luksoze mes Vjenës dhe Tiranës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3-1.jpg","attachment_id":"651083"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-1-1.jpg","attachment_id":"651081"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-3.jpg","attachment_id":"651080"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/nano-2-1.jpg","attachment_id":"651082"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-3.jpg","attachment_id":"584649"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-1-1.jpg","attachment_id":"584647"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/nano-2.jpg","attachment_id":"584648"}]
                 Loading...