FOTOT/ Kjo grua befasoi rrjetin pasi sfidoi me bikini

Kjo femër amerikane ka postuar një video në Youtube ku i ka lënë njerëzit të befasuar.

Jennifer King 50 vjeçe ka një fizik të jashtëzakonshëm për moshën e saj, duke konkurruar edhe me modelet më të reja.

Ajo e nxitur nga fansat postoi një video ku sfilonte me bikini.

Përveç formave dhe trupit joshës, shikuesit e videos u befasuan kur ata zbuluan se Jennifer nuk po mbante bikini, por bikini ishte pikturuar në trupin e saj nga partneri.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-1.png","attachment_id":"651184"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-2.png","attachment_id":"651185"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-3.png","attachment_id":"651186"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-4.png","attachment_id":"651187"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-me-boje-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-me-boje.jpg","attachment_id":"651189"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bikini-5.png","attachment_id":"651188"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *