Shpërthen Sadije Berisha: Burrat zgjedhin bibat. Kjo është historia e jetës sime…

Dje ka qenë dita e Blogut të Iva Tiços “Blogu i një vajze single ose aty rrotull”, në Tiranapost.

Historia e radhës “Pse burrat zgjedhin bibat?”, tundoi edhe ish­bashëshorten e Shkëlzen Berishës, Sadijen, të linte një mesazh poshtë shkrimit.

Ja shkrimi dhe komenti që ka bërë Sadija… “Historia e jetës sime.

Dikur më tha dikush se do më kishte bërë mirë “të luaja budallaqen”, por çdo gjë që nuk vjen natyrshëm duket false”…!

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/biba-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/biba-1.jpg","attachment_id":"651070"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/sadije-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/sadije.jpg","attachment_id":"651068"}]

3 komente në “Shpërthen Sadije Berisha: Burrat zgjedhin bibat. Kjo është historia e jetës sime…”

 1. Sonja says:

  Te paska shkuar 3 here ters Sadije. Me siguri faji burrave ka qene gjithmone

 2. bukra says:

  Sadije, ti nuk u prishe me Zenin per pune bibash
  dhe nuk ia perplase ti deren ne surrat atij femije te llastuar,
  me vjen keq por te la ai ty se pelqeu nje tjeter…kaq…
  Ti dukeshe shume e kenaqur kur banoje me ta …

 3. mendjehapur says:

  Moj Sadije po ti do kishe bere nder te gjithe femrave po tia kishe perplasur Zenit
  duke thene po largohem se je i llastuar e patriarkal ….
  ti ne fakt keto deklarata i ke vetem larje hesapesh… Nuk e le ti Zenin se te kerkoi te ishe bibe (sa s’me pelqen kjo fjale)
  te la ai ty se pelqeu nje tjeter…

  Ben mire ta harrosh Zenin se sapo ndodh nje gje ti kercen e ben sikur denoncon…
  boll e fyeve inteligjencen femerore…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *