VIDEO/ Lypësit i luten Bashës: Na fal ndonjë lek o burr. Badigardët e tij i marrin zvarrë

Emisioni “Kjo javë” i gazetares Nisida Tufa në “Neës 24” ka sjellë në rubrikën humoristike “Oops” pamje nga disa prej momenteve më pikante të jetës politike gjatë kësaj jave.

Mes momenteve të sjellë në emission, është edhe ai kur disa fëmijë lypsa kanë një kërkesë të veçantë për kryedemokratin Lulzim Basha.

“Na fal noi lek mo burr”, ka qenë kërkesa e fëmijëve.

Por badigardët e Bashës shtyjnë dhunshëm fëmijët.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Lypësit i luten Bashës: Na fal ndonjë lek o burr. Badigardët e tij i marrin zvarrë”

 1. EKZEKUTUSI says:

  Ja ky eshte “I Dhembshuri” Lulezim Basha…qe na “Mallengjeu” ME cADREN E TIJE “Historike” qe me Kujtojne Cadrat e Jevgjeve te Greqise te Ngritura ne Periferi te Athines…
  1-Po ky Lulezim Bashovici eshte Ai qe na Solli edhe Gruan e tije nga Hollanda..qe te na “Perloste” me Fjalimet e saje per “te ardhmen e femijeve” ajo La Hollanden dhe erdhi ne Tirane…???O SHIKONI JU Lypsaret(Pa keqkuptime dhe shpreh keqrdhjen):::se sa i “Dhembshur” eshte Lulezim Bashsa??
  kY ESHTE AI qe do te na i Shtroj, dhe mbushe Sofrat Plote neve Shqipetareve Hallexhinje..Lypsare dhe te Rreckosur….he e shikoni Xhentilencen e “Shkelqesise” se tije Lulezim Basha??Harrova dhe Thace SHKERDHATA???kjo eshte pake..Ky Bastard i Ndyre…me PLITIKEN E TIJE ANTISHQIPETARE..i do tere Shqipetaret ti Shikoj Lypsa..dhe Fukarenje…Refugjate te pa-Shprese….Njerez te perbuzur ne Europe…te fundit ..te Perbuzur nga Greket..Italjanet…dhe cilet do me qene..Kjo eshte PLITIKA e ketij Bastardi Serbo-Berishjane…
  Te gjithe ata qe Dalin per Buken e Gojes dhe Kerkojne Meshire, e bejne se kjo eshte me e pakta qe kane ne Dore..me mire te Kerkojne Meshire se sa te Vjedhin… BUKEN E KYTRE DJEMVE E Ka Vjedhur Lulezim Basha..dhe jo vetem Kaq..por kepucet e tije Lustrafine qe shkelqejne jane te Lyera me Gjake Shqipetaresh..njerez Hallexhinje..qe jo shume Kohe me Pare PROTESTONIN PER TI THEN NDAL Korrupsjonit dhe Vjedhjeve qe bente Lulezim Basha..dhe gjithe Banda Berishjane…
  Per te gjitha ata :SHQIPETARE Hallexhinje:Mos i merrni parat e Lulezim Basshes…dhe Sali Berishes….ato jane te Lyera me Gjake..dhe mbajne ERE TRADHETIE KOMBETARE…
  NDESHKOJENI KETE BANDE SERBESH QE NA QEVERISE Me Voten tuaj…pse jo dhe si Alternative te Fundit…me Gryken e Dyfekut..Mjafte me ME KETA KRIMINEL..qe Tallen me Hallet tona..lol

 2. Kellira says:

  E qeshura e Salit ne kete sekuence eshte identike me ate te Hitlerit tek filmi “Inglorious basterds” te Tarantinos.
  Skena e kinemase kur qeshte si mi nga trimeria e snajperit gjerman.

  1. joel shkodra says:

   Po e qeshura e Edi Rames si eshte? Me e bukur?

 3. ToniTR says:

  Luli nuk ka lek te japi por kalo njeher nga cadra se mos kapesh ndonje cope pice!

 4. haha says:

  keta jane BASTARDE!!!!!

 5. Servet says:

  Eshte per tu habitur qe paska akoma sepse Rama dhe Veliaj u zotuan qe nuk do kete me lypsa neper rruge dhe ata prinder qe dergojne femijet per te lypur do denohen ndersa tani po i nxirkan vete per te lypur edhe te shoqeruar me videokamera .

  1. Korabi says:

   Njoh vetem 2 vende ne bote ku s’ka lypsa: Monaco dhe Vatikan dhe per kete te dytin nuk jam shume i sigurte, ndersa ne te parin nuk i le policia te lypin.
   Keshtuqe mos prisni qe ne Shqiperi te ndodhi mrekullia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *