VIDEO/ Rama me policët e FNSH që e ruajnë nga “Çadra”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Çfarë bën kryeministri, ndërkohë që poshtë zyrës së tij vazhdon protesta?

I njëjti ritual si zakonisht të shtunave, takime në lokale dhe kthimi tek zyra për të vazhduar punët. Por, këtë të shtunë ai ndalet dhe takon policët që bëjnë shërbimin afër çadrës së protestës.

Pas një dreke tek një restorant i njohur në afërsi të selië së qeverisë, sot në orën 15.30, Kryeministri Edi Rama, ka preferuar të ecë në këmbë, i ndjekur nga katër truproja.

I veshur me kostum sportiv, kryeministri teksa përshkonte në këmbë rrugën drejt godinës së Kryeministrisë, është ndalur për disa minuta për të takuar Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH).

Ata vazhdojnë shërbimin me turne që nga dita kur ka filluar protesta./f.b

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Rama me policët e FNSH që e ruajnë nga “Çadra””

 1. Populli says:

  RROFTE Edi kryeminister.

 2. Populli says:

  RROFTE Edi kryeminister.

 3. Populli says:

  RROFTE Edi kryeminister.

 4. Populli says:

  RROFTE Edi kryeminister.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *