FOTOT/ Format super seksi të aktores së njohur…

Aktorja dhe modelja britanike Jorgie Porter, ka vendosur të kalojë disa ditë pushimesh në Dubai.

Me këtë rast, 30-vjeçarja ka treguar format e saj super seksi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X