FOTOT/ Ilir Meta ia merr valles në Fier

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryeparlamentari Ilir Meta ka qenë sot në Fier.

Ai ka zhvilluar një takim me të rinjtë e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Me këtë rast, ai iu është bashkuar atyre edhe në valle.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-4.jpg","attachment_id":"652399"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-1-1.jpg","attachment_id":"652400"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-2-1.jpg","attachment_id":"652401"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/meta-3-1.jpg","attachment_id":"652402"}]

6 komente në “FOTOT/ Ilir Meta ia merr valles në Fier”

 1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  arab dhemb palare…………………….

 2. enter"" says:

  Ver pak antidjerse Like..
  Po ky I portokallise qeka me LSI apo eshte punesuar me kontrate sa per fushate?
  Po ajo me xhinse te grisura? Do jete deputete e LSI pas veres?

 3. .......!!!!!? says:

  Dridhe like qiji tamen , genjehi camaroket me nga nje telefon dhe merrju voten ! Ky popull aq meriton , tall bythen me nga nje mbremje vallezimi ti nga nje ane dhe arusha mira nga ana tjeter !!

 4. Dajti USA says:

  Ky palo burre, mbasi vodhi me blloke dhe pa blloke,tani mundohet te hiqet i ndershem dhe popullor,po si bashkepuntor i fshehur dhe i hapur i Sali Qenit nuk mundet me ti genjej shqiptaret.PS-eja ka per detyre ti cjerri masken ketij hajduti dhe mashtruesi.

 5. vk says:

  sa te mjere jane keta adoleshentet e LSI………….te shkretet, te gjithe surrate kamarierash, qe shpresojne per nje vend pune ne shtet me 400 mij lek…………..ska 1 te vetem te kete mbaruar jashte shtetit……………te gjithe konviktore

 6. Une says:

  Perse te mos kercesh! ja ke arritur te bllokosh Vetingun, ushqen cadrat e Shqupisteve dhe leshon qente e LSIse qe te lehin e kafshojne njerezit e ndershem te PSse qe po perpiqen te bejne shtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *