FOTOT/ Konkursi i bodybuilding në Rusi, ja si tonifikohen pjesmarrësit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Konkursin rajonal për  bodybuilding dhe fitnes në qytetin e Omsk në Rusi, duket shumë afër.

Konkurenët që do të jenë pjesë e kanë marrë me mjaft seriozitet këtë kompeticion.

Ata kanë harxhuar muaj të tërë me dieta strikte dhe stërvitje ekstreme për të formuar muskujt që të bjenë në sy të jurisë.

Ndërkohë, ata janë në fazën finale të trajtimit që po i bëjnë trupit.

Fotot e mëposhtme tregojnë sakrificat e tyre për të pasur një trup sa më joshës dhe muskuloz.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009616_10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009616_10.jpg","attachment_id":"652279"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009608_9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009608_9.jpg","attachment_id":"652280"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490007959final-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490007959final.jpg","attachment_id":"652281"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009647_113-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009647_113.jpg","attachment_id":"652282"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009626_111-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009626_111.jpg","attachment_id":"652283"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009585_5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009585_5.jpg","attachment_id":"652284"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009572_3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009572_3.jpg","attachment_id":"652285"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009565_23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/1490009565_23.jpg","attachment_id":"652286"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *