FOTOT/ Në lokalin më të pabesueshëm në botë, ku iu shërbejnë pothuajse… nudo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është lokali më i pabesueshëm në botë.

Ndodhet në SHBA dhe quhet  “Bikini Beans Espresso”.

Kamarieret në këtë lokal, shërbejnë pothuajse nudo.

Lokali ka shkaktuar debate dhe një politikan ka kërkuar mbylljen e tij, me argumentin se kjo mënyrë shërbimi, është shfrytëzim i femrave.

Por pronari i kafenesë mendon se kjo nuk është e vërtetë.

Madje, sipas tij, kjo mënyrë shërbimi forcon pozitat e tyre në shoqëri.

“Femrat në mbarë botën kanë të drejtën për të votuar, për të qenë gej, për të qenë lidere të sukseshme biznesi, madje edhe për të kandiduar për presidente”.

Ne kemi të drejtën të punojnë me besim, përulje dhe dinjitet, nuk ka rëndësi nëse veshim kostum biznesi apo bikini” thotë Carlie Jo.

Lokali është bërë i famshëm tashmë në gjithë botë, për shkak të mënyrë së pazakontë me të cilën iu shërben klientëve të vet.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-1.jpg","attachment_id":"652144"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-10.jpg","attachment_id":"652145"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-11.jpg","attachment_id":"652146"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-12.jpg","attachment_id":"652147"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal.jpg","attachment_id":"652143"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-14.jpg","attachment_id":"652149"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-13.jpg","attachment_id":"652148"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-2.jpg","attachment_id":"652150"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-3.jpg","attachment_id":"652151"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-5.jpg","attachment_id":"652153"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-9.jpg","attachment_id":"652157"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-8.jpg","attachment_id":"652156"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-6.jpg","attachment_id":"652154"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-7.jpg","attachment_id":"652155"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/lokal-4.jpg","attachment_id":"652152"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *