FOTOT/ Treni që kalon përmes… ndërtesës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo çudi vjen nga Kina.

Në qytetin Chongqing, hekurudha është ndërtuar mu në mes të një ndërtese.

Dhe, çdo ditë trenat kalojnë në mes të saj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tren-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tren.jpg","attachment_id":"652133"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tren-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tren-1.jpg","attachment_id":"652134"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tren-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/tren-2.jpg","attachment_id":"652135"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *