Gafa e futbollistit: Pas ndeshjes falënderon bashkëshorten dhe… të dashurën

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një fubtollist i ekipit “State Stars” në Ghana, ka bërë ndoshta gafën më të rëndë të jetës së tij.

Teksa fliste pas marrjes së çmimit “Njeriu i Ndeshjes,” Mohammad Anas falënderoi ekipin, tifozët, bashkëshorten dhe… të dashurën.

Pasi e kuptoi gabimin, ai u përpoq menjëherë ta tërhiqte atë çfarë tha, por ishte tepër vonë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *