Lulzim Basha kërcënon Ramën me fjalët e Aurel Plasarit: Do përfundosh si Duçja, i varur kokëposhtë…

Lulzim Basha ka kërcënuar sërish kryeministrin Edi Rama, nga çadra e PD-së.

Ai ka reaguar pas komunikimit javor të Ramës, dhe i është referuar një shkrimi të aurel Plasarit, duke thënë se kryeministri mund të përfundojë si Duçja në Itali.

“Rama dje pranoi se vendi është në anomali, nuk i njohu vetës përgjegjësitë për këtë, drogës, krimit në pushtet, që ia kanë shkruar raporti i DASH, BE.

Këto nuk i përmendi, por tha megjithëse është anomaly, unë do i shkojë deri në fund.

Përgjigjen më të mirë ia dha Plasari, mos mor djalë se do përfundosh si Ducja.

Ne jemi për të të shpëtuar lëkurën, që mos të përfundosh si Ducja.

Republika e re do garantojë që as ti, as ndokush tjetër, të mos përfundojë si Ducja.

Ti je i ikur, misioni ynë, këta misionarë janë të paqes, se ne duam që ikja jote të ketë sa më pak kosto për Shqipërinë.

Se të ishte puna për karshillik, 18 shkurti të gjente në Lanë, jo në zyrë.

Jemi patriotë, demokratë, njerëz të një lëvizje të madhe që është lëvizje qytetare paqësore”, tha Basha.

REMOTE_ADDR:[]

26 komente në “Lulzim Basha kërcënon Ramën me fjalët e Aurel Plasarit: Do përfundosh si Duçja, i varur kokëposhtë…”

 1. eli-tiv says:

  …ama ja paska thene plasari…????…plasari i shkrete eshte bure..”i cimjosur..”….i shkreti lul s’ka bagazh minimal intelektual…kur nuk fliste …mendonim se te pakten nivel mesatar do te kete….se ne fakt ajo fytyre si petull – 7 lekeshe asnjehere nuk reflektonte zgjuarsi…pa le ajo e qeshura idiote..

  1. Avni Rustemi says:

   Lulush Bullshiti, jam duke rregualluar mustaqet 😉

   1. kashi says:

    po pastaj do varim ty lulush prej tope po i preke flokun rames

 2. Lulzim Hoxha says:

  Shko more Hajdut, Kriminel, Vrases, kthe ato para qe ke vjedhur nje here (240 miljon Euro). Ke goje te flasesh per ndershmeri, hik more idjot. Kur del ti ne TV, na vjen per te vjelle…ore kopil i Bllokut…

  1. arbereshi says:

   Ne qofte se ti thua qe Rama do perfundoje si Ducja po ti more kriminel e perfytyron veten se si do te perfundosh? Neqofte se Enverin e terhoqen zvare bust bronzi ty dhe Saliun do tju terhekin zvarre neper tirane dhe do tju lejne tek dera e burgut.

 3. AMSTERDAMI says:

  O PO TI TE HA MENDER MUUUUNE BASHKE ME KRIMINELET E CADRES SE SALHALESE.TE JETE PER TY RAMA ESHTE EDHE 50 VJETE TE TJERA ATY KU ESHTE.HAJDE KETEJ HAJDE LULKA.AURELA ERDHI ME VAJZAT TI RRI ATY TE CADRAE HALEVICIDOLIT.

 4. L leshi says:

  Plasari nje langaraq qe i ka te rralle shoket nje tip servili qe numerohen me kokrra ndersa ky dylberi PD ka harruar qe ka vrare , vjedhur dhe me e keqja ka tradhetuar atdheun e tije duke falur territor shqiptare nje shteti te huaj dhe me paturpesine e tije flet per patriotizem…ke te drejte e dylber se sa te ekzistoje Bythorja ,Paskuqani dhe malokeria injorante shqiptare do ekzistosh dhe ti….rrofte injoranca shqiptare…

 5. pro says:

  ..je i mahnitshem ne perdorimin e fjales ..por çe do…ke humbur besueshmerine.

 6. NAIMI says:

  O Lulush, a te te bej nje pyetje ?? Me kthe pergjigje , si perkthehet ne hollandisht fjala LUL ? Te luitem me kthe pergjigjen. Sa per Aurel Plasarin e njoh se eshte djali i Ndreci Plasarit, atij qe mbante leksione ne Komitetin Qendror te Partise . Edhe ti ke mare leksione prej tij por nuk u bere kurre nxenes i sjellshem.

 7. edmond says:

  mire Aureli e di se kush ka qene Duçja, po Basha a e di valle? Pale ata qe kish mbledhur ne çader, jam i sigurte qe te pakten gjysma e tyre kane pyetur shokun apo shoqen prand: kush eshte ky Duçja?

 8. Liu says:

  Ti hash mutin ti me gjithe ata qe ke aty EDI RAMES o kriminel

 9. Sandokani says:

  Aurel Plaskari eshte bere profet duke ndenjur bythe me bythe me Fahri Kelliren, te dy shkrimtare bq e spijune.

 10. Shqiptari nga Kodova says:

  Kush e meriton me shume se ti more PEDER..!
  Edhe kur sillesh verdall çadres stilin e pederastit ke.
  Yyyyy kriminel, vrases, hjdut..! Yyyyyyy….!

 11. Shqiptari nga Kodova says:

  Kush e meriton me shume se ti more PEDER..!
  Edhe kur sillesh verdall çadres stilin e pederastit ke.
  Yyyyy kriminel, vrases, hjdut..! Yyyyyyy….!

 12. ALBAN DEGA says:

  From: Alban Dega
  Date: March 19, 2017 at 04:09:24 EDT

  FAKTE JO OPINIONE

  TI LULEZIM BASHA JE NJE P… MASHKULL !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Midis terroristit dhe rrugacit

  Pas thirrjeve tipike terroriste te liderit te opozites se shpartalluar Lulezim Basha per te permbysur nje qeveri te zgjedhur ne menyre demokratike me dhune, sot lideri i opozites nxori edhe fyrtyren e rrugacit.
  Ai perdori gjuhen e rruges kunder kryeministrit ne detyre Edi Rama dhe qeverise ne pergjithesi. Nje grusht rrugacesh e duartrokiten kryerrugacin Basha. Nuk mund e nuk mendohet se mund te ndodhe ndryshe me nje opozite ne krize identiteti, ne krize mendesie, ne krize shpartallimi te plote nga vetvetja, ne krize alternativash e projektesh per ndreqjen e vetvetes se pari.
  Vete rruga e cadres qe kane zgjedhur eshte deshmia me e qarte e me plote e kesaj krize totale qe lindi nga kriza e vetvetes dhe e coi Shqiperine nga kriza ne krize deri ne gremine te plote ne cdo fushe e qelize te jetes politike, ekonomiko- financiare, sociale, arsimore, kulturoe, shkencore, shendetesore…
  Nuk ka shenje e simbol me te qarte te kesaj atuokrize se gjuha e rruges e liderit te saj Lulezim Basha dhe kryeliderit Sali Berisha.
  Hedhja nga thirrjet lenino- staliniste per permbysje me dhune te nje qeverie demokratike te zgjedhur me vote plebishitare nga nje popull i tere ne kohe paqeje, nga gjuha e te fortit dhe e garipit se Edi Rama e Fatmir Xhafa “duhet te kaloje mbi trupat tane” tek gjuha e rrugacit duke e quajtur jo vetem liderin e mazhorances por krejt ate si “sojsez, i pafytyre …” e epitete te tjera tipike rrugacesh.
  Nuk pritet gjuhe tjeter pervecse ajo e rruges ne nje cader qe ka bllokuar rruget e kryeqytetit dhe dyert e Qeverise, Kuvendit popullor, dy organizmave kryesore e jetike te nje Republike Parlamentare.
  Vete cjerrjet e zerit, vete thirrjet tipike terroriste, vete gjuha e rruges dhe garipit, te fortit gjithnje me ze te shtjerrur apo mekur flasin per nje gjendje psiko- motore te coroditur deri edhe skizofrenike te Berisha- Bashes !

  Nga “Bande… e Mafia…” ne korprorate krimi te organizuar…

  Pse !? Sepse tek Reforma ne Drejtesi dhe sidomos tek shpirti i saj Vetingu Koroparata e Krimit te Organizuar shteteror e partiak te PDSH-se dhe Sali Berishes shikojne fundin e sundimit te tyre dhe ndeshkimin e pandeshkueshmerise se vetvdhene nga kjo korporate, nga kjo ” Cete Gangsteresh” sipas ” The Times” e “Indipendent” te Londres, te “kesaj Mafia qe ka dale krejt jashte kontrollit” sipas ” The New York Times”.
  Si Berisha dhe Basha edhe telallet dhe zhurmuesit e tyre politike e fiananciare, mediatike e mafioze nderkombetare kane pafytyresine ti drejtohen popullit e te flasin ne emer te tij, Pse !?
  Populli e ka dhene veriiktin e tij, Vendimi ne emer te popullit u dha pese here rradhazi.
  Populli me armen e tij kryesore dhe te vetme, voten e lire i ndeshkoi ashper dhe qarte politikisht dhe juridikisht Sali Berishen e krejt Korporaten e tij te krimit te organizuar e shteteror me nje shumice gati absolute me 23 qershor 2013 dhe me 21 qershor 2015, ne zgjedhjet lokale te parakoheshme te Dibres dhe Ersekes.
  Ate vendim qe e rrenoi korrupsioni dhe impuniteti i dhene vetvetes nepermjet nje drejtesie te sterkorruptuar pikerisht nga politika ala Luigji i 14-te i Sali Berishes, nga gjyqtare e prokurore me kontrate krimi me korporaten e tij e lexoi dhe vulosi me voten e tij plebishitare vete populli.
  Mbi 95 per qind e shqiptarevee perkrahin Reformen ne Drejtesi dhe ligjet e saj me Vetingun si ballin e saj. Eshte nje perputhje absolute midis perkrahjes popullore per aleatet tane strategjike SHBA- BE dhe perkrahjen e kesaj Reforme jetike per shqiptaret e Shqiperine!
  Pse !? Sepse aspirata e shqiptareve si popull e si komb ne te gjitha hapesirat shqiptare ishte ” E duam Shqiperine si e gjithe Evropa!” “E duam Shqiperine si Amerika demokratike”
  \Keto aspirata ua vodhi bashke me votat jo nje por dhjetra here, keto aspirata bashke me vete Shqiperine ua vodhi dhe plackiti Sali Berisha dhe “banda e tij e gangstereve”.
  Nga “bande gangsteresh” e Mafia krej jashte kontrollit ” gjate mandatit te dyte te Berishes ajo u kthye ne nje Korporate te Krimit te Organizuar shteteror dhe partiak te PD-se ne sherbim te klanit familiar dhe politik te ketij sundimtari, e despoti te korruptuar. Si qeveria dhe PD-ja si shtylla e saj u kthyen ne nje garde pretoriane e familjes bio- politike te Sali Berishes.

  Kusari e krim i organizuar ne cdo hap e ne cdo gje !

  Gerdeci, CEZ, ARMO, Intekoneksioni me Kosoven, ngjyrosja e naftes… Monopoli i ilaceve, Universitetet e Plepave dhe Akademite e Domosdoves, cdo tender me peshe kalonte nga duart e Gites, Xenit, Jamserbit… me ” bonuse sukesi” te garantuar nga babai kryeminister dhe sejmenet e tij mercenare dhe sherbetore jo vetem te familjes kryeministrore por edhe te mafiozeve ala Nue Kalaj, ala Damir Fazlici, ala Taci, ala dreqi e i biri. qe tallnin sumen me ministrat e tij.
  Vetem me tenderin e naftes Shqiperia i humbi 650 milione euro qe ofroi nje kompani kineze me garanci nga qeveria e superfuqise ekonomiko-financiare e teknologjike boterore , Kines. Ne vend te saj fitoi nje sharlatan e gaztor i familjes, nje mashtrues ala Sude e ala Gjalica, ala Alimucaj e ala Gjenerali..
  E as Sali Berisha e as kelyshi i tij Bode nuk kishin bere asnje verifikim , nuk kishin asnje garanci nga bankat fantazme te sharlatanit Taci me kete pasuri strategjike shqiptare pa llogaritur edhe te pakten 250 milione te tjere nga TVSH-ja , prodhimi i munguar, fitimi i humbur, punesimi i qindra mijera shqiptareve.
  Vetem nga pazaret Argita- Basha- Fazlic Shqiperia humbi reth 150 milione euro investim te nje biznesmeni pakistanez!
  Vetem nga CEZ-i i Xenit Shqiperia i ka humbur ne total rreth 1 miliarde dollare amerikane !
  Vetem nga Interkoneksioni energjitik me Kosoven te dyja i humbin rreth 50 milione euro ne vit X 9 barazi me 450 milione euro per shkak te pazarlleqeve korruptive te Xenit me dajet e tij serbe.
  Vetem maja e ajzbergut te korrupsionit masiv qe p[reku dhe rrenoi cdo fushe te ekonomise, financave, investimeve te huaja etj. etj.

  Edhe Mafia italiane me e ndershme se mafia berishiane !

  Pas disa sharlataneve amerikane, gjermane, dje Basha dhe Korporata berishiane e Krimit te Organizuar sollen ne cadren e saj edhe ish- senatorin italian Di Bagio’ i akuzuar per pervetesimin e rreth 2.5 milione eurove nga fondet per pensionet dhe ceshtje sociale per te moshuar duke ringjallur te vdekurit, njesoj sic vepronte Berisha e korporata me listat e zgjedhjeve apo ndihmat sociale. me legalizimet qe fakirave shqiptare u duhej te paguanin mijera euro apo dollare, etj. etj.
  Sidoqofte De Biagio eshte mbi njemije here me i ndershem se vete Basha. Ai kishte pefituar vetem 450 mije euro.
  Basha dhe lukunia e hajnave te Berishes vodhen mbi 500 milione euro vetem ne Autostraden e Kombit. Jo vetem kaq Basha u gradua nga kapobandoja si Minister i jashtenm, Minister i Brendshem, kreyeminister i Republikes se Lazaratit, zevendeskrye-ekzekutor i 21 janarit 2011, kryebashkiak i Tiranes me votat e vjedhura te 6 majit 2011 dhe te kryekoministit fanatik enverist Hysni Milloshi.
  E ka goje e leshon be e rrufe kunder Fatmir Xhafajt, nja nga djemte, politikanet, juristet shermbullore shqiptare qe ne rini e deri ne ditet e sotme…
  Pse gjithe ky duf e zjarrmi psikopatike e kukulles se Berishes, Basha dhe vete Sales me qytetare dixhital deri edhe nga Gjermania! Qytetari dixhital Sala i shkruan qytetarit banal Berisha !
  Se pari se Fatmir Xhafa eshte nje autoret dhe regjizoret juridike te Reformes ne Drejtesi dhe te Ligjit te Vetingut, qe i tmerron, i cakerdis , po i cmend subjektet dhe objektet kryesore te saj, Korporaten e Krimit te Organizuar shteteror, familjar, politik te Sali Berishes dhe Lulezim Bashes,
  Si njeri edhe tjetri jane kryekriminelet, kryekusaret, kryekzekutoret e krimit te organizuar shteteror, te denje per Hagen, ku me spiunimet e tyre per llogari e ne dobi te UDB-es serbe, RIA-s putiniste te liderve te luftetareve te lirise se Kosoves Fatmir Limaj, Ramush Haradinaj, etj,,, etj,
  Perte fituar pike tek ata por edhe te Amerikanet Lulezim Basha sajoi e trilloi edhe Shtepine e Verdhe duke i vene nje vule turpi te falsifikuar Shqiperise e shqiptareve si komb.
  Ky hor styerhori i kryehorit dhe Mareshallit te Beogradit dhe Moskes , te UDB-es e KGB-se- RIA-s sovjeto- purtiniste, Sal Berishes, ky burrec i pa burre qe i shtjerret ( meket ) zeri si grave llafazane sa here flet, ky i pafytyre pa dine e iman e mashtrues i pacipe, ky dhjeracak qe mbylli dosjen e kusarise se kombit me procedure dhe me ndihmen e gjykatesve e prokuroreve te sterkorruptuar ala Zagarnjori e Gjin Gjoni, ala Adriatik Palla e plehrat si ata te antidrejtsise Salehiane, na ben edhe trimin edhe te fortin, edhe garipin edhe Matrazovin. ndersa pshurret e mbush poturet sa here i kujtohet Vetingu e Reforma ne Drejtesi. qe me siiguri do te rihapin aferat e tij njera me kriminale se tjetra si Autostrada plackitese dhe Otrantoja atdheshiitese, masakra e 21 janarit 2011 e dhjetra megakrime te tjera te kesaj KORPORATE TE KRIMIT TE ORGANIZUAR TE KRIMIT SHTETEROR E PARTIAK, te partise me te inkriminuar e politikaneve me kryekriminele ne historine e Shqipersie.
  Pas vendimit politik ne emer te tij qe dha vete populli shqiptar me voten e tij te lire plebishitare te 23 qershorit 2013, 21 qershorit 2015, te Dibres dhe Ersekes tani po bien kamanat e vendimit te drejtsise e shtetit ligjor ne emer te asaj vote dhe te vete popullit kunder ketyre kryekrimineleve qe rrine nate e dite duke u rene tupanave te ” dekriminalizimit” dhe ndershmerise ne emer te popullit qe i ka ndeshkuar ne menyren me te fuqishme.

  Pesha e :” tankeve” te Vetingut dhe lemeria e hajnave te Saladinit !

  Eshte pesha e ketyre krimeve , korrupsioni, kusarie, plackitje, eshte lemeria e Reformes ne Drejtesi dhe e Vetingut, e jo e kaluara e Fatmir Xhafajt apo Edi Rames, Ilir Metes apo Petrit Vasilit… aresyeja e tmerrit dhe fobise paranojake te Sali Berishes dhe Lulezim Bashes qe i shikojne ato si tanke te renda qe po u afrohen perdite e me shume e qe do ti shkelin me zinxhiret e tyre.
  Eshte pshurrja e dhjerosja prej tyre qe e ben aq paranojak Lulezim Bashen e Korporaten e tyre te krimit te organizuar shteteror e partiak sa te deklaroje se Fatmir Xhafaj “duhet te kaloje mbi truprat” e ketyre bandideteve e kryekrimineleve dhe u jep ultimatume jo vetem qeverise se zgjedhur ne menyre demokratike por edhe te urdheroje presidentin e zgjedhur me vota te shit-blera Bujar Nishani qe te mos dekretoje Fatmir Xhafen si minister te Brendshem. Dhe kapterri Nishani ne fundin e palavdishem te mandatit te tij ashtu po vepron e po vonon… Ai nuk e ben as shurren pa ia shkelur syrin Berisha !
  Keto jane ligjet e xhungkles se Korporates se Krimit te Ogranizuar Shteteror e Partiak!
  Pse!? Sepse tek Fatmir Xhafa shikoni simbolin e Reformes ne Drejtesi e Vetingut qe ky sherbetor me kontrate te perkohshme i Berishes dhe bandes se tij jane gati tu shtrihen poshte zinxhireve te fantazise se cmendur te tyre per ti bllokuar e mos lene te kalojne !
  Ndaj ai ben jo vetem terroristin ala ISIS, e guerilasit Kastro- Chegevara, jo vetem Matrazovin, por edhe Kryeministrin e Presidentin, Shefin e Personelit dhe bllokuesin qe emeron e shkarkon ke te doje e kur t’ja doje qejfi si Ajatoll Khomeini i Gazidede Berishes
  Mbi te gjitha arma e mjeti i tij kryesor per demokraci e politike, per Republiken e Re eshte diktati e Ultimatumi, urdheri suprem e stili liderit suprem Sali Berishe Khomeini… Envero- Stalinisti, stili Lala Kros o Lala Kros vet shkruan e vet vulos!

  As Kastro e as Matrazov… nje p…( jeshke ) mashkull !

  Larg qofte ! Jane teper 16 vjet te kesisoj sundimi! Shqiptareve u ka ardhe ne maje te hundes me nje Sali Kadaf qe e flaken me perbuzje e ne menyre plebishitare ne koshin e despoteve dhe atdheshitesve !
  Aq me pak mund te pranojne nje sozi te tij qe ka vulen e kontributin e zi ne cdo krim e zezone qe Karaxhici shqiptar u ka bere popullit e shtetit shqiptar, mbare kombit.
  Ndaj mos na bej as diktatorin ultimatumdhenes e as Matrazovin!
  Nje pshurran nga frika nuk mund te jete e as nuk mund te behet kurre as Kastro e as Matrazov e aq me pak kryeminister i nje populli krenar e trim si shqiptaret!
  Te keshilloj vellazerisht qe te vizitohesh tek psikiatri…
  Psikologu eshte per faza shume me te lehta te skizofrenise tende dhjeracake!
  Ti e me fort bosi jot Berisha keni frike, tmerr, lemeri nga hija e krimeve pa fund te Korporates suaj te Krimit te organizuar shteteror e partiak ne sherbim te klanit tuaj familjar e politik po aq kriminal sa edhe ju!
  Ndaj lehni si qente nen driten e henes ndaj hijes suaj… U ka hy frika ne palce!
  Nuk keni asgje per te humbur pervec parave dhe pasurive, tokave dhe pronave, gjakut e djerses qe u kini grabitur e tjetersuar shqiptareve!
  Nuk jane para djerse! Jane para hajnie e kusarie, vrasjeje e krimi!
  Jane para krimi e vrasjesh te shqiptareve dhe te Shqiperise !
  Dorezojuni Drejtesise e ligjit! U ulet me nje te treten masa e denimit te garantuar!
  Para se te kerkoni dekriminalizimin e te tjereve… dekriminalizoni veten fillimisht!
  Mos e bej si gjyshi jot hoxhe: beni cfare them une Mos beni cfare bej une!
  Sheroje veten Doktor Berisha! Edhe Lulin e Co…
  Ne dac lexoje Corporation ne dac Company ! Jane njesoj !
  Kurse ti Lul mos na bej as Kastron e as Matrazovin .
  Nuk je as njeri e as tjetri …. Ti je thjesht nje frikacak i pshurrun!
  Shkurt ti Lulezim Basha je nje p… ( jeshke ) mashkull !

 13. Sam says:

  Ky Aurel Plasqari mos eshte ish burri I Mimoza Ahmetit, e cila ka thene se e ndau pasi nuk ishte burre.

 14. demokrati says:

  Ne fakt zgjedhjet me Sali berishen e Lulzim berishen, behen, mire e ke ti Luli. Se ju jeni te afte per zgjedhje dhe zgjidhje te menjehereshme, tak-fak, merri 10 vota nga kutia me vota te pavlefshme dhe futi menjehere te kutia me vota te vlefshme, dhe tak-fak, fiton karrigen Luli. Po ik more legen, ske turp, del dhe na ben moral i pamoralshmi. Po kjo eshte t’ja fusesh vetes me nje bam bam me mire, se sa te te nigjojme ty te qjerresh si lugat. Dashke pushtet ti qe e pate deri dje per 8 vite dhe vetem shkaterruat kete vend. Hor i bulevardit, ke mbetur mbyllur aty ne çader si “Oso Kuka ne kulle te barutit” dhe s’din e s’gjen menyre per te dale.

  1. demokrati says:

   Ju po perdornin nje nick qe nuk eshte i juaji.

 15. Alban Dega says:

  A E KA THENE PLASARI!?

  C’ na plasi k … andati !
  Plasari dhe Bashici kane gjithnje te drejte!
  Jane si Ducja … Lehin si Bucja!
  Lehin nuk kafshojne!
  Tugen na e cojne !
  Ky Luli eshte tamam nje lope hollandeze!
  Nuk e kupton se ky eshte nje kercenim me jete I Kryeministrit Rama per shkak te detyres dhe cilesive te vacanta….
  1- Tre deri ne 10 vjet burg
  2+ burgim i perjetshem per ekzekutim pa vendim gjykate te 4 protestuesve paqesore me 21 janar 2011
  3+ deri ne 30 vjet burg per tradheti Kombetare dhe tjetersim te territorit te shtetit shqiptar te mbetur ne tentative me Marreveshjen atdheshitese te Otrantos
  4+ 25 vjet deri ne burg te perjetshem per vjedhje me permasa te medha ne Aurostraden e Kombit, me shume se te gjitha vjedhjet e medha te kryetar ne Shqiperi gjate 2( vjeteve te fundit te marra se. bashku!
  5- 20 vjet deri ne burgim te perjetshem per thirrjet e tij terroriste per permbysjen me dhune te nje qeverise te zgjedhur ne menyre demokratike++++
  Dhe thone se eshte diplomuar si avokat ne Hollande… Sot e mora vesh se edhe atje paska universitete Plepash, Vitrina, Kristale… Hale qe shitkan diploma…
  Hajde avokat Domosdove hajde. Avokat qe i krimi on veten ne cdo deklarate qe jep, ne cdo veprim qe kryen!
  Nje avokat qe nuk njeh dhe shkelqyer ligjin eshte me teper nje lope hollandeze !

 16. Kola says:

  Basha, ky pinjoll fashist qe nga halja e tij e qelbur vetem derdh helm e ndjell gjema, nuk sherben as per ti rruajtur bolet Rames. Sepse i pari qe duhet varur varur nga koqet eshte Salehu i Karaxhicit dhe i dyti eshte Lulka. Te tjerat po e leme per ti thene me 18 Qershor, kur Lulka do fitoje vetem koeqet tona.

 17. Xen deledashi says:

  Edhe ti në burg do përfundosh more homo utrechti.

 18. Bozen says:

  Luli eshte si nje qen qe te ha gjithmone tinez. Te ofendosh te tjeret eshte me lehte se sa ti bindesh kundershtaret .Luli kete rruge ka zgjedhur.Edi Rama nuk eshte hajdut dhe as vrases dhe ky i mjeri kerkon qe te barazohet me te. Hajdutet dhe kriminelet nuk thone kurre qe kemi vjedhur apo kemi vrare. Vetem Vetingu ja mbyll gojen ketyre palaçove te pd.

 19. Asus says:

  Kjo shpresa e Lulit per Qeveri teknike me ngjan me ate fabulen e dhelpres dhe dashit. Kur dhelpra si ndahej dashit duke shpresonte se koqet e varura do binin perdhe.

 20. bardhi says:

  po ku ke bythe per te varur ty more pederast I felliqur . more spijun I ndyre serb . mos haro se kur do qe te vish edhe nji here ne sh.b.a do ta gjesh ate qe do te ta tregoje se ku e ke vendin o byth …re. ketu e dij se si te presin , ke per tu habitur edhe vete.. leri pordhet e mos ha shum m…ttt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *