VIDEO/ Kombëtarja kryen seancën e parë stërvitore me disa mungesa

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kombëtarja Shqiptare ka kryer pasditen e sotme seancën e parë stërvitore në prag të përballjes kundër Italisë ditën e premte.

Në këtë seancë binin në sy mungesat e dy lojtarëve që luajnë në kampionatin rus me Terek Gronzin, Odise Roshi dhe Bekim Balaj, si dhe Jahmir Hyka i cili do ti bashkohet ekipit ditën e nesërme pas udhëtimit të gjatë nga amerika.

Kapiteni Ansi Agolli dhe mesfushori Amir Abrashi nuk e kanë kryer stërvitjen me pjesën tjetër të grupit pasi janë stërvitur të vecuar.

Seanca e parë stërvitore ka zgjatur vetëm 10-minuta për mediat më pas është zhvilluar me dyer të mbyllura./f.b

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *