VIDEO/ Momenti shokues kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit para se të vritej

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti kur një ekstremist islamik sulmoi një oficere policie në aeroportin Orly të Parisit.

Agresori, Ziyed Ben Belgacem, u qëllua për vdekje brenda 3 minutave pas sulmit të oficeres.

Pamjet e siguruara nga Associated Press, tregojnë 39-vjeçarin që përpiqet t’i marrë armën oficeres, por u vra përpara se të hapte zjarr.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Momenti shokues kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit para se të vritej”

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

    per kete rrace leshqen gjaxor mburret dhe u kujton evropianeve ”turpin” apo dhomat e gazit pederi Erdogan ………….ptuuuuuu rrace e qelbur sunite!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *