VIDEO/ Tifozat e Kosovës surprizojnë lojtarët

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Tifozët e Kombëtares së Kosovës ‘Dardanët’ kanë përgatitur një surprizë mjaft të këndshme për futbollistët e skuadrës së tyre.

Tifo0-Grupi ‘Dardanët’ të cilët janë dhe mbështetësit më të zjarrtë të kombëtares së Kosovës kanë krijuar mbrëmjen e sotme një atmosferë të jashtëzakonshme.

“Faleminderit Dardanë”, ka shkruar sulmuesi Milot Rashica në Facebook, duke postuar edhe një video së bashku me Valon Berishën.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *