FOTOT/ Shqiptarja që “tremb” italianët

Shqipëria do të ndeshet me Italinë të premten në Palermo, në kuadër të eleminatoreve për Botërorin e Rusisë.

Italianët e kanë marrë shumë lehtë këtë ndeshje dhe e konsiderojnë si të fituar.

Ata i tremben vetëm numrit të lartë të tifozëve shqiptarë që mund të jenë në stadium.

Mes tyre dhe Rike Roçes, fotot e së cilës po qarkullojnë këto ditë në mediat italiane, në prag të ndeshjes me Shqipërinë.

Ajo u bë e famshme në Europianin e Francës, për veshjen provokuese në stadium.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-7.jpg","attachment_id":"505524"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rike-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rike.jpg","attachment_id":"540562"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rike-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rike-3.jpg","attachment_id":"540564"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rike-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rike-4.jpg","attachment_id":"540566"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-3.jpg","attachment_id":"504789"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-4.jpg","attachment_id":"504788"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/rike-6.jpg","attachment_id":"504786"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-23.jpg","attachment_id":"504699"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-3-2.jpg","attachment_id":"504676"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-5-2.jpg","attachment_id":"504682"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/tifoze-4-2.jpg","attachment_id":"504677"}]

3 komente në “FOTOT/ Shqiptarja që “tremb” italianët”

  1. Emigranti-UK says:

    Sa e kane pazarin te dya se bashku? Fatmirsisht i perballoj te 2 ato goxat edhe financjarisht…

  2. Tema says:

    Italia ka vrare 10 000 te rinj shqipetare qe nga viti 1990.

  3. Sa cazzo italian ka thy kjo pjeshka…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *