Përcaktohen arbitrat për miqësoren kundër Bosnjes

Jane percaktuar arbitrat e ndeshjes miqesore mess kombetares sone dhe perfaqesueses se Bosnje Hercegovines, që do te luhet ne daten 28 mars ne “Elbasan Arena” ne oren 18.00.

Për të takim drejtësinë do ta vendosin një treshe maqedonase.

Arbitri kryesor do të jetëe Dimitar Meckarovski, ndërsa dy anesorët janë Dejan Nedelkoski dhe Goce Petreski.

Shqipëria do të përballet për herë të pestë kundër Bosnje Hercegovincës, ndërsa bilanci është 2 barazime, 1 fitore, 1 humbje.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *