VIDEO/ Çfarë shënjestre ky student

Ky student i çmendi shokët dhe shoqet e kursit kur pa parë fare, bëri një gjuajtje të saktë në kosh orën e leksionit.

Ndërsa profesori ishte në dërrasë dhe po shpjegonte, nga banka e parë një djalë hedh një top letre, i dyti në fund të sallës e kap dhe ia hedh Sammuel Grubs-it, i cili me kurriz, topin e letrës e fut në koshin e  mbështetur pas murit në fillim të sallës.

Gjuajtja çmendi studentët e universitetit të Kalifornisë së Veriut, të cilët nisën bërtitën e vunë duart në kokë, dhe e ngritën në krahë shokun tyre duke befasuar e acaruar profesorin.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *