FOTOT/ Kjo është modelja më e famshme serbe

Bo Krsmanovic është një modele shumë e njohur jo vetëm në Serbi por edhe në botë.

Vajza 25 vjeçare dallohet për linjat e saj seksi dhe plot elegancë.

Së fundmi ajo ishte në kopertinën e revistës “Maxim”, ku shfaqi fundshpinën e saj nudo, si edhe pjesën anësore të gjoksit.

Modelja serbe tregon se ajo ka fituar besim te trupi i saj dhe ndihet e lirë e pa komplekse.

Nëse më parë e kishte të vështirë që të rrinte nudo, tani me lirshmërinë më të madhe i shfaq hiret e trupit të saj edhe në publik.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo.jpg","attachment_id":"653804"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-2.jpg","attachment_id":"653792"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-1.jpg","attachment_id":"653791"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-5.jpg","attachment_id":"653795"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-6.jpg","attachment_id":"653796"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-8.jpg","attachment_id":"653798"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-9.jpg","attachment_id":"653799"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-10.jpg","attachment_id":"653800"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-11.jpg","attachment_id":"653801"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-12.jpg","attachment_id":"653802"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-13.jpg","attachment_id":"653803"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/bo-4.jpg","attachment_id":"653794"}]

1 komente në “FOTOT/ Kjo është modelja më e famshme serbe”

  1. SanderFurxhi says:

    Ska faj Edvini qe i duket Eni Vasili si burre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *