Ja pse nuk shkon Eduard Selami, në çadrën e protestës së PD-së

Për shkak të bojkotit të Parlamentit demokratët të enjteve mblidhen në shesh.

Prej ditesh ka rënë në sy mungesa e Eduard Salamit, jo pak herë kritik me lidershipin Basha.

Kryetari i grupit Edi Paloka zbulon për News 24 arsyen e mungesës se deputetit demokrat.

Eduard Selami me ka njoftuar prej kohësh se ka problem shëndetësor.

Jo një gjë të rëndë, por diçka e pengon të lëvizë nga banesa e tij.

Nuk mendoj se është gjë kaq serioze”, sqaron Paloka.

Selami u pa në çadrën e protestës vetëm në ditën e dytë të saj.

Ai u takua me simaptizantët demokratë, por shmangu gazetarët të cilët prisnin të merrnin një prononcim prej tij.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Ja pse nuk shkon Eduard Selami, në çadrën e protestës së PD-së”

 1. Qytetar says:

  Do bëjmë dhe pa Sellamin le të vejë në amerikë të shes makina siç shiti nja 10 vjet.

  1. Grigor says:

   Mos or trim Mos e hap ate dere.
   Eduard Selami eshte demokrati i fundit qe ka mbetur ne PD. Te tjeret i ka ka kapur Saliu per koqesh, ose jane koqe nga koka te kembet dhe nuk ke ku t’i kapesh. Si psh ky thuthuqi.

 2. Musliman I ndershem says:

  Sali Berisha nuk ka besim tek as kush kur vjen puna per sigurine e mos ndeshkushmerine e tij dhe te femijeve te vet.
  Jo me kot I vuri pulle nga pas Aldo Bumcin bythkes Lulush (te cilin Argita e shkep me dildo strap-on)
  Saliu do ta kete nen kontroll Lulin dhe ne USA dhe cdo bisede e tij me lobin grek nuk duhet ti dale jashte vijes berishiste tradhtare antikombetare.
  Ndaj eshte Aldo atje qe monitoron lulushen 24/7 . Flene bashke.

 3. Lennard says:

  Ky po luan nje Rol ,per te treguar se mund te behet President i te gjithe Shqiptareve,Ky eshte nje kokerr Legeni qe shikon endra me sy hapur..Iku si Lepurush me nje kercenim te vockel qe i beri Sali-Gerdeci,Tashti po lian kartat per tu sajuar si President Konsensual(GJOJA).

 4. corba says:

  Po te c’te shkoje, e dine mire kush eshte plaku mere, po kane ngrene nga nje luge corbe dhe do e vjellin tere jeten, po pse erdhe ketu, mire ishe ne Amerike, po kocka eshte e mire thuaj.

 5. Republika e PD dhe Banda e Hajdareve says:

  Eduart Sallami, e keni fjalen o derezinj…

Lini një Përgjigje te Musliman I ndershem Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *