Nuk ishte një ditë e mirë për këtë reportere, shikoni se si përfundon

Nuk ka qenë një moment i këndshëm për reporteren Lauren Hewitt, të televizionit anglez “Mustard TV.”

Gjatë një transmetimi direkt nga Costessy, ajo ishte duke raportuar mbi reshjet e shiut dhe motin e keq që kishte përfshirë zonën, kur një makinë kalon me shpejtësi duke e lagur të gjithën.

Madje, ndërsa ajo kthehej për të vazhduar raportimin, ngjarja është përsëritur sërish.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *