VIDEO/ Seks në ballkon, çmendet rrjeti

Një çift në Spanjë kishte vendosur që t’i jepte pak larmishmëri jetës seksuale e ndaj ata zgjodhën të kryenin marrëdhënie në ballkonin e banesës në kat të katërt.

Por akti u filmua nga një këmbësor në qytetin Salamankës, i cili u befasua nga kjo pamje.

Filmimi u hodh në rrjet dhe u bë mjaft popullor mes spanjollëve, të cilët nisën të komentonin këtë mënyrë të sjelluri.

Por fama e madhe e kësaj videoje bëri që edhe televizionet ta transmetonin.

E kjo solli edhe kritikat e shumta nga ana e opinionistëve, që e gjykuan këtë veprim të turpshëm.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *