FOTOT/ Demi nuk lë shumë vend për imagjinatën….

Ajo u bë e famshme pas një lidhje të shkurtër me reperin Tyga.

Dhe që prej atëhere, modelja Demi Rose ndiqet në çdo hap nga paparacëët.

Demi sigurisht i ndjell ata edhe me format bombastike dhe veshjet provokuese.

Si ajo e mbrëmshmja, ku modelja është shfaqur thuajse nudo.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-1-1.jpg","attachment_id":"654618"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-1.jpg","attachment_id":"654617"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-2.jpg","attachment_id":"654619"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-3.jpg","attachment_id":"654620"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-4.jpg","attachment_id":"654621"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-5.jpg","attachment_id":"654622"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-6.jpg","attachment_id":"654623"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-7.jpg","attachment_id":"654624"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-8.jpg","attachment_id":"654625"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-9.jpg","attachment_id":"654626"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-10.jpg","attachment_id":"654628"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-11.jpg","attachment_id":"654629"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/demi-12.jpg","attachment_id":"654630"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *