Hidhet shorti i gjysëmfinaleve të Kupës së Shqipërisë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Është hedhur paraditen e sotme në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit, shorti i gjysmëfinaleve të Kupë së Shqipërisë.

Çiftet gjysmëfinaliste do të jenë Besëlidhja-Tirana dhe Skënderbeu-Teuta.

Ndeshjet e para do të luhen më 5 Prill, ndërsa ato të kthimit janë programuar për në datën 19  Prill.

Ndërsa finalja do të luhet më 31 Maj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *