Rama publikon foto nga Berati në dy kohë, më 1997 dhe dje në mbrëmje

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot në rrjetin social Facebook, dy foto nga Berati.

Në foton e parë tregohet Berati gjatë mbrëmjes së djeshme, ndërsa në foton e dytë tregohet një pamje nga Berati i vitit 1997.

“MIRËMËNGJES
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të Beratit në 1997 dhe mbrëmë”, shkruan Kryeministri Rama.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Rama publikon foto nga Berati në dy kohë, më 1997 dhe dje në mbrëmje”

 1. Besjana says:

  Mgjesi z.Rama .. Partia Socialiste eshte force politike e cila mendon dhe punon per vendin tone. Fitore

 2. Aqifi says:

  Mos le nam sh Rama, Berati eshte i pushtuar dhe renuar nga rrugacet e djeshem dhe kriminelet e sotem me e pa pushtet. Bukuria eshte te njerezit qe jetojne dhe jo te fasada.Berati ka fatin te jete i bukur por e ka mbytyr mendesia e fshatarit Skraparlli dhe atij qe ka zbarkuar ne Berat keto 25 vjet. Berati i djeshem nuk kthehet me. Verte jane bere ndryshime po Berati do ngelet nje fshat i madh i bukur nene kontrollin e bejlerve dhe agallarve sunite shqipfoles nen sullatanin Ilir Meta.


  MERRU me ligjin per emigrantin te votoje dhe leri pallavrat. Voto vetingun dhe shkeputu nga LSI. Nese e do Shqiperine.

  1. Berat Berati says:

   Fotoja e quajtur “e djeshme” eshte e vjeter. Mjafton te shohesh dritat e Hotel-lokalit “Palma” qe tani eshte bere per ndjese pas nje gudulisje te lehte me tritol. Edi Rama, te ka kapur edhe ty vesi i genjeshtres me duket. Nuk ke faj, kur njerezit besojne akoma Saliun qe i ka mbytur e vrare 25 vjet pse te mos genjesh edhe ti.

 3. saliu qe do atdheun says:

  BRRAVO ED RAMA , respekte voten ton e meritoni kur beni pun dhe levizni gjerat per te miren e popullit , brravo populli do ju shperblej per punen tuaj te shkelqyer kto 4 vjet me voten e tyre me 18 qershor, respekte per punen e SHKELQYER ED RAMA , ata qe shajn dhe nuk duan shtetin sot , jan terroristet antishqiptaret dhe llumi i kti kombi qe punojn per sherbimet e huaja per interes te serbit e grekut , pra jan llumi dhe anarshistet e kti vendi , fatkeqsia jon , jan pjesa me e keqe e kombit ton qe nuk len te tjeret te jetojn si njerez dhe te hecin perpara brravo per punen e ber.

 4. nn says:

  bravo kryeminister punen tuaj do tju shperblejme me 18 qershor me nje fitore te pamenduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *