Saimir Tahiri iu shkruan një SMS policëve pas shkarkimit, ja teksti i mesazhit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, iu ka shkruajtur një mesazh personal gjithë punonjësve të policisë, dhe ua ka dërguar atyre në telefon.

Tahiri i falenderon ata për punën që kanë bërë gjatë këtyre viteve.

“Të falenderoj për gjithçka që arritëm të bënim bashkë që nga ditë e parë.

Jam krenar dhe i lumtur për Policinë që krijuam.

Kjo, edhe falë punës tënde.

Më të fortë do të jemi 🙂

Jepi forca. Saimir Tahiri”, shkruhet në mesazhin q ëish-ministri i ka dërguar çdo punonjësi policie.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *