FOTOT/ Kjo është gjyshja më seksi në botë

Kjo 47 vjeçare është kthyer në një yll në mediet sociale për shkak të moshës dhe bukurisë së saj.

Ajo në komunitetin online njihet si Zaklina dhe është një blogure veshjesh.

Për ndjekësit e blogerja serbe është thjesht një vajzë e re, e cila di se si të vishet, por realiteti është shumë i ndryshëm.

Zaklina ka dy mbesa dhe konsiderohet si gjyshja me e nxehtë e globit.

Serbja shikohet si burim frymëzimi nga modelet e reja, të cilat ëndërrojnë të kenë format dhe elegancën e saj, pas dy dekadash.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot.jpg","attachment_id":"655196"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-10.jpg","attachment_id":"655195"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-9.jpg","attachment_id":"655194"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-7.jpg","attachment_id":"655193"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-6.jpg","attachment_id":"655192"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-5.jpg","attachment_id":"655191"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-3.jpg","attachment_id":"655190"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-2.jpg","attachment_id":"655189"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/gjyshja-hot-1.jpg","attachment_id":"655188"}]

1 komente në “FOTOT/ Kjo është gjyshja më seksi në botë”

  1. gjyshi says:

    shum veshje t bukra paska kjo gjyshja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *