FOTOT/ Trump lë Shtëpinë e Bardhë, bëhet shofer kamioni

Donald Trump në një takim me anëtarët e shoqatës amerikane të kamionëve, ka braktisur për pak kohë detyrën e tij si president dhe është bërë kamionist.

Ai u argëtua pa masë në këtë takim dhe nuk nguroi të hipte mbi kamion, duke u sjellë si të ishte një shofer.

Këto fotografi janë përhapur me shpejtësi në rrjet duke ngjallur mjaft komente dhe reagime, për profesionin e ri të Trumpit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-1-2.jpg","attachment_id":"655203"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-2-2.jpg","attachment_id":"655204"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-3-2.jpg","attachment_id":"655205"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-4-2.jpg","attachment_id":"655206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-6-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-6-2.jpg","attachment_id":"655207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-9-1.jpg","attachment_id":"655208"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-10-1.jpg","attachment_id":"655209"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/trump-12.jpg","attachment_id":"655210"}]

1 komente në “FOTOT/ Trump lë Shtëpinë e Bardhë, bëhet shofer kamioni”

  1. enter"" says:

    Popull qe vuan nga madheshtia fallco

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *