FOTOT/ Vajza e prapë dhe çapkëne Hailey Baldwin

Seti i ri fotografi i modeles Hailey Baldwin është i mbushur me çapkënllëqe dhe prapësina.

Modelja 20 vjeçare ka pozuar nga tualeti me tanga nëpër këmbë, ndërsa është duke folur me një telefon klasik, duke mbajtur një qëndrim provokues.

Kjo është fotografia që ka zënë kopertinën e revistës “Inprint”

Modelja 20 vjeçare e di se si të bëhet e famshme dhe nga dita në ditë numri i fansave po rritet.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-15.jpg","attachment_id":"655249"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-14-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-14.png","attachment_id":"655248"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-13-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-13.png","attachment_id":"655247"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-12-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-12.png","attachment_id":"655246"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-11-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-11.png","attachment_id":"655245"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-10-1.jpg","attachment_id":"655243"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-9-1.jpg","attachment_id":"655242"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-8-1.jpg","attachment_id":"655241"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-7-1.jpg","attachment_id":"655240"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-5-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-5-3.jpg","attachment_id":"655239"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-4-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-4-3.jpg","attachment_id":"655238"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-3-3.jpg","attachment_id":"655237"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-2-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vajza-2-4.jpg","attachment_id":"655236"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *