Klasifikimi i grupit G pas humbjes së Shqipërisë

Shqipëria ka pësuar humbjen e tretë rradhazi, pasi është mposhtur me rezultatin 2-0 nga Italia

Përvec Shqipërisë kanë përfunduar edhe ndeshjet e tjera në Grupin G, ku skuadrat favorite Spanja dhe Italia kanë marrë fitore.

Në takimet tjera të Grupit G, Spanja ka mposhtur 4-1 Izraelin, ndërsa Maqedonia ka mposhtur 3-0 Lihtenshtajnin.

Klasifikimi i Grupi G.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *