Skënder Gjinushi i përgjigjet Berishës, pasi e akuzoi për nipin: Kjo kërmë e UDB-së….

Ish- kryeministri Berisha tha në një intervistë për Berat Buzhalën në emisionin “Komitet”, se në vrasjen e Azem Hajdarit është implikuar nipi i Skënder Gjinushit, të cilin e kanë vrarë më pas në Itali.

I kontaktuar nga dritare.net, Gjinushi thotë se nipat e tij nuk kanë qenë në atë kohë në Shqipëri.

Ai e quan Berishën kriminel dhe kërmë të UDB-së.

“Merreni akoma me karagjoza.

Berisha është kriminel karagjoz.

Ai është një kërmë politike.

Nipat e mi janë jashtë shtetit, kanë 20 vjet.

Nipat e mi janë shëndoshë e gjallë, nuk i ngjajnë fare rastit në fjalë.

Nuk kanë qenë në Shqipëri në ato vite.

Dhe kush e ka bërë vrasjen e di mirë gjithë Shqipëria.

Le ta sqarojë ai me shokë.

Mos u merrni me UDB-në dhe me kërmat e UDB-së”, thotë Gjinushi.

REMOTE_ADDR:[]

22 komente në “Skënder Gjinushi i përgjigjet Berishës, pasi e akuzoi për nipin: Kjo kërmë e UDB-së….”

 1. lennard says:

  Po ja qe nuk po behen burra shtetaret tane qe ta rrasin BRENDA kete Serb te Ndyre

 2. Avokati says:

  Berisha eshte kriminel dhe ka shkatrruar vendin. Sic e kan then edhe disa socialiste te tjere, Edi Rama ose ta fusi ne burg Berishen ose te japi doreheqjen.

  1. Kujtimi says:

   Te lumte goja o Skender Gjinushi ja ke paguar mir asaj KERME TE QELBUR

  2. Kujtimi says:

   Te lumte goja o Skender Gjinushi ja ke paguar mir asaj KERME TE QELBUR….

 3. gjinofiku says:

  Gjino, hajde , t’a njohim lekuren me masakrat qe organizove ne vlore ti monster politike

 4. Ku I ra ne hise popullit te shkrete kjo kerme e keqe e UDB’se. Zoti ti marrte cfar ke o berisha I zi! Paska qene vit I zi per gjithe Shqiptaret ane e mbane botes, qe ate vit qe ke lind. Mallkuar qofshi brez pas brezi. Na le pleqte pa shtepia pa katandi me ato piramidat tua te mallkuara, dhe thua thjesht ishte pergjegjesia ime. Turp te vije ore djall, djall ti, djaj prinderit qe te kane nxjerre ne kete bote, djaj femijet, djaj nipat e mbesat. Zoti ta shofte faren e djallit! Amin!

 5. Dajti USA says:

  Sali Muti vetem te cpifi di,ai dhe ne pushtet ka ardhur nepermjet cpifjes,po tani i ka dale boja,dhe kete e dine te gjithe,bile dhe ata qe e duartrokasin.

 6. @L says:

  qe eshte kerme e UDB kete e dine te gjithe po kur do prangoset ky felliqsire vucidoli dhe kelyshet e tij patologjik?

 7. Pilafi nuk mban me uje says:

  Kerrmes Saleh i duhet treguar vendi, ka 52 vjet qe qelb Shqiperine, 25 vjet Komunist dhe terririst i KUQ i PPSH dhe 27 vjet Milloshevici i shqiptareve, duhet zhdukur nga faqja e dheut me gjithe familje.

 8. loni says:

  Hajde Gjino, e ke oer rrace gjakosjen ti…harrove katrauren qe ndeze ne Vlore?!

 9. saliu letyra says:

  BRRAVO zoti GJINUSHI , esht teper e vertet qe shpifesi qe mer neper goj ter SHQIPTARET sali qeni serb esht oficer i UDBse , i rrekrutuar ne austri ,por nuk esht e nevojshme te merzitesh se tek burat buzhala foli tek kolegu i agjentures serbe se dhe buzhala per UDBn punon mot e jet dhe ata e financojn , pun plerash llum pa karakter.respekte profesor GJINUSHI.

  1. Fiamuri Arberit says:

   As Gjinushi nuk eshte me i mire…!

 10. Liu says:

  Mos kin merak Z Skender Gjinushi e dime te gjithe kush e vrau Azemin ,dhe nuk e beson njeri kermen sali ,kriminelin dhe vrasesin halen qe qelbur gjithe Shqiperin

 11. Anri says:

  Z.GJINUSHI.!
  JU KENI KLAS!!!
  MOS U MERRNI ME MASKARENJ!!
  KENI TJETËR LLOJ GENI.!!

 12. hamleti says:

  Gjalle qenka Gjinushi, akoma ?

 13. salihi says:

  Mbijetesa e Salihit (nder figurat me negative te kombit shqiptare) per mese nje cerek shekulli tregon se ai eshte shume me afte e zgjuar se shume tarallake, impotentat, naiva, leshko, teveqe….’politikanesh’, ‘intelektualesh’ shqiptare. Ai ka ditur te drejtoj me mjeshteri bagetite ne popull e PD.

 14. LORA says:

  Ky kerme e UDB-se dhe e Ramiz Alise i tille ka qene ,per shumicen e shqiptareve qe e refuzuan ,qe me 1991-in ,,,zoti Gjinushi,,,,kurse per ty ishte aleat deri ne 1994-en.
  Jeni ju ( e majta e nano-kurvave )qe e ngritet nga varri I urrejtjes dhe revpltes se nje populli te tere me 1997-en,me nje shtet te shkrumbosur nga kjo kerme,,,,,dhe po keshtu me 1998-en,,,,per t’ua mballosur shqiptareve si gogoli i pershtatshem per mbulimin e zullumeve tuaja te korrupsionit te 1997-2005.
  Jane po kurvlliqet kriminale te se majtes qe e ricikluan me 2005-en,,,,perkunder vullnetit te shqiptareve ne shumice.
  Ai kerme eshte sot e 26 vjetet e fundit produkti I juaj,zoti Gjinushi,,,,,shqiptaret ne shumice ne fakt kane vuajtur ,jo zgjedhjen e tyre te gabuar, por zgjedhjen e poltikberjes suaj antishqipatre.

 15. katnar tirone safi says:

  o gjinush kriminel fantazem plere

 16. kaposh says:

  mire ja u ben kur erdhi afer ngordhjes ju dhe disa te tjere te ps se e shpetuat tashi do degjoni akuza te tilla o z gjinushi

 17. Mali says:

  Po ku je mo Skender nga humbe Ti je intelektual Pse flet tani qe te pickoi Sali qeni Populli po kalon gjithe kete stres Ti si ke dalur ne krah Vetem mbas zgjedhjeve ta degjojme zerin Kur kerkon ndonje post SKENDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZGJOHU!!!!!!!! THUAJU DHE SHOKEVE KU JANE SOT KA NEVOJE KOMBI PERGJIGJUNI E SHIKONI SPARTAK NGJELEN O SOT O KURRRRRRE!!!!!

 18. Kanina e Ismailit says:

  SHqiptaret e mi Skender GJinushi nuk eshte ndonje soje burri i mire,por per SALI SERBIN kesaje radhe nuk gabohet!Po perse more Skender nuk fole me pare kur qeni SERB vriste djemte e nenave SHqiptare por flet sot qe te zuri ne goje nipin tend?!Pra ti mute muti Skender dobici me pake fjale po thua,rendesi ka mos na zere ne goje neve politi-muteve, dhe cdo gje tjeter eshte e pranueshme?!TI more Skender muti nuk ke asnje ndryshim nga SALI SERBI!…HENGSHIT KOKAT ME NJERI -TJETRIN.

 19. Inaa says:

  KËNO!!
  MOS U MERR ME TË SËMURË TË PASHËRUESHËM.!
  MERRET ZOTI ME TA.!
  E MAJTA I DUHET EDHE PËR 4 VJET VENDIT.!
  PERPIQUNI NDERSHMËRISHT DHE REALIZOJENI.!
  VETINGU 👍🏻🇺🇸🇪🇺🇦🇱

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *