VIDEO/ Shokuese, polici shtyp me makinë vajzën e armatosur

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo video shokuese tregon momentin kur një punonjës policie në SHBA shtyp me makinë një vajzë të armatosur.

Ngjarja ka ndodhur në Tulsa të Oklahomas, ku 21-vjeçarja Madison Sueann Dickson, ka hapur zjarr ndaj policisë në tentativë për t’u larguar.

Por efektivi Jonathan Grafton jo vetëm që nuk është larguar, por e ka përplasur atë me automjetin e tij.

Dickson ishte shpallur në kërkim pasi dyshohej se kishte qëlluar me armë javën e kaluar në Tulsa, ngjarje në të cilën mbeti i plagosur në kokë edhe një burrë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO/ Shokuese, polici shtyp me makinë vajzën e armatosur”

  1. Usa says:

    Pak i ka bere. Meritonte me shume ajo shurre.
    Qello policine dhe shkon per lesh direkt.
    Ne Shqiperi qellohwn policat dhe Sali kafsha i del ne mbrojtje krimineleve qe qellojne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *