FOTOT/ Basha e ka lënë “Çadrën e Lirisë”, në dorë të sigurtë!

Lulzim Basha prej disa ditësh është larguar nga Shqipëria.

Por, ai e ka lënë çadrën në dorë të sigurtë.

Aty qendrojnë ditë e natë deputetja seksi Arbjola Halimi dhe ajo e Vlorës, Liljana Elmazi, që janë dy shtylla të forta të PD-së.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana.jpg","attachment_id":"655535"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-2.jpg","attachment_id":"655537"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-5.jpg","attachment_id":"655540"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-3.jpg","attachment_id":"655538"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-4.jpg","attachment_id":"655539"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/liliana-1.jpg","attachment_id":"655536"}]

15 komente në “FOTOT/ Basha e ka lënë “Çadrën e Lirisë”, në dorë të sigurtë!”

 1. Liu says:

  Nje thithlope dhe nje grrole mund ti udheheq shume mire maloket dmth cadristet haha

 2. Fshatarët says:

  Hahaha dy katunaret simbol i PD-se. Burra katuni me [email protected]

 3. Qelepirxhiu says:

  Të gjitha gratë e PD-së, kanë fytyra që ose shprehin ligësi e përçmim, ose idiotësi e injorancë të pafundme…!!!

 4. Azio says:

  C’jane keto femra te shumtuara qe po shumtojne vajzat dhe grate shqiptare qe jane si zanat.
  Turp per PD qe perfaqesohet nga keto idiote dhe shemtira.
  I kane hapur dy gishtat sikur kane hapur shalet.
  Por meshkujt qenit ja hedhin dhe atyreve kurre nuk ja ofrojne.
  Dava qelbesira.

 5. Bardhi Tolabi says:

  Ore kujt i duket seksi,kjo deputetja e PD-se,sepse mua me duket sikur kam perpara gjyshen time mo?Kurse kjo Vlonjatje edhe pse ne cader,duket e kenaqur qe merr rrogen e ben tualet,prandaj nuk pjerdh se perse eshte aty,por mundohet e zeza te buzeqeshe,qe te prishe humorin e keq te sekso-loges,e cila e ka kuptuar se e kane te humbur davane e cadres…

 6. Moni says:

  Pse talleni, apo shyqyr qe i keni seksi ju te PS dhe LSI-se. Nuk ju vjen pak gjynaf.

 7. ceni says:

  Po si skini turp o race e poshter barinjsh qe nuk beheni dot njerez…

 8. jkoreshi says:

  sureter te buckaritur, kunguj pa fara mbi thase tallashi.
  o toke hapu dhe gelltititi keto letyra.

 9. besniku says:

  Ajo qe kuptoj une eshte kjo:
  Kjo e majta i ka shalet me te gjata, ndersa kjo e djathta, megjithese eshte e dhajthte aty dhe duhet te kishte perparesi si e djathte qe eshte, i ka shalet me te shkurtra. Vete i tregojne!

 10. Xhuxhmaxhuxhi plak says:

  Me vjen ndohte per ti komentuar keto plehra qe pozojne.Cilat jane keto?Te humbte varri o Ti qe i ke deputete!

 11. akili says:

  Si ja kaloni mir kini me hanger apo keni aheng se u kthy basha me duar ne xhepa hajde mos u merzisni se po vjen turni tjeter ata kan mar buke me veti. Xeni oshte ne dubai ben niki niki mos e merzisni xenin sa te kthehet xeni ka me ba namin ka me dhi ne brek kur te shiqoi si oshte katandis codra buk me veti turp ndizeni ate dixhej e merjani kanges mos rrini kot.

 12. Bozen says:

  Te gjitha grate e pd jane kurva.

 13. njaziu says:

  Njera nga keto e ka gocen derr pidhi.

 14. Maskarade 2017 says:

  Keto komente tregojne nivelin e popullit tone prandaj jemi ketu ku jemi!

 15. Neveriska says:

  Popull shqiptar si je katandisur! Cfare komentesh ordinere!
  Asnje koment konstruktiv. Sepse ky eshte niveli kulturor … dhe kerkojme qeveri te denje!!
  Juve o njerez me kete fjalor dhe mendjembrapshti nuk e meritoni nje qeveri te denje.
  Ju jeni per t jetuar ne stepat e Agrikes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *