Tronditëse: Gjendet i hedhur në Shkumbin, trupi i një vajze adoleshente

Një trup i pajetë është gjetur pasditen e së shtunës në brigjet e lumit Shkumbin, në fshatin Çërmet të Rrogozhinës.

Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave kufoma është e seksit femër dhe nga mbikëqyrja paraprake dyshohet të jetë e moshës 16-17 vjeç.

Burimet shtojnë se agjentë të policisë kanë nisur hetimet për identifikimin e së ndjerës, me qëllim zbardhjen e rrethanave të vdekjes së saj.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Tronditëse: Gjendet i hedhur në Shkumbin, trupi i një vajze adoleshente”

  1. Tema says:

    Te kene kujdes biznesmenet dhe politikanet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *