FOTO/ Këtij hajduti i prishën punë pantallonat

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky hajdut nga SHBA-ja pati idenë që të grabiste një shkollë, por punët nuk i shkuan ashtu siç ai donte.

Ai kaloi kangjellat dhe u fut brenda godinës, por kur u pikas, u largua me shpejtësi.

Vetëm se këtë herë, ndërsa po kalonte kangjellat, pantallonat i ngecën në një shufër hekuri dhe ai u var kokëposhtë.

Kur policia erdhi, e gjeti të bllokuar dhe në vështirësi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *