FOTOT/ Kjo modele i bën të gjitha

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mia Kang është një modele e cila pozon për revistën “Sports illustrated”  dhe e dashuron sportin.

Ajo stërvitet çdo ditë në artin marcial të Muai Thait, përveçse shkëlqen përpara objektivit të aparatit fotografik.

Stërvitja e vazhdueshme është edhe çelësi i trupit të saj tërheqës dhe elegant.

Modelja 28 vjeçare jeton në Hong Kong dhe është diplomuar për financë në Londër.

Përveç kësaj, Mia ka punuar më parë si brokere për lëndët e para.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-1.jpg","attachment_id":"656355"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai.jpg","attachment_id":"656364"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-2.jpg","attachment_id":"656356"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-3.jpg","attachment_id":"656357"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-4.jpg","attachment_id":"656358"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-7.jpg","attachment_id":"656359"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-8.jpg","attachment_id":"656360"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-9.jpg","attachment_id":"656361"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-11.jpg","attachment_id":"656362"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/muai-thai-12.jpg","attachment_id":"656363"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-6-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/v-6-2.jpg","attachment_id":"656365"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *