VIDEO/ Rama zbulon pasionin për poezitë erotike dhe bën batuta me gjyshen: Po me ty kur merrej burri?

Kryeministri Edi Rama ishte sot ne nje familje ne Selenice, ku sapo ishte mbyllur procesi i legalizimit ku nuk kane munguar as bautat e humorit.

Ai ka kujtuar nje eksperience me karamelet e njohura Zana, kur tha se per pak i kane thyer noten ne sjellje per nje poezi erotike.

“Kam bërë një poezi për karamele Zana, kanë qenë duke më thyer notën në sjellje. Një poezi erotike për karamele Zana për pak më thyen notën në sjellje. E mbaj mend po nuk e them këtu tani, megjithëse nënës ia them në vesh se gjyshet kanë më shumë homor se gjyshërit”, tha Rama.

Teksa ne fund, gjyshja qe ishte prane tij tha se i shoqi ka bere pune te rende, Rama ia ktheu: Po me ty kur merrej apo…


20170326-154225 by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *