FOTOT/ Caroline ndez Meksikën…

Caroline Vreeland ka vendosur të kalojë disa ditë pushimesh në Meksikë.

Modelja dhe muzikantja 28-vjeçare është fotografuar me një kostum të kuq, që i nxirrte në pah format e saj seksi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline.jpg","attachment_id":"656561"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-1.jpg","attachment_id":"656562"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-2.jpg","attachment_id":"656563"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-3.jpg","attachment_id":"656564"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-4.jpg","attachment_id":"656565"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-5.jpg","attachment_id":"656566"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/caroline-6.jpg","attachment_id":"656567"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *