FOTOT/ Prezantuesja e njohur tregon format seksi…

Kristin Cavallari është një prezantuese dhe moderatore e njohur në SHBA.

30-vjeçarja për më tepër, është edhe një femër seksi.

Këtë gjë ajo e ka treguar ndërsa ka postuar disa foto nga pushimet në Meksikë, ku ndodhet bashkë me të shoqin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-1.jpg","attachment_id":"656612"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-2.jpg","attachment_id":"656613"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-3.jpg","attachment_id":"656614"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-4.jpg","attachment_id":"656615"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kristin-5.jpg","attachment_id":"656616"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *